Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesnek mirelit étel?

1,5 évesnek mirelit étel?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap főzök friss ételt, de vannak napok, amikor vagy nincs rá lehetőségem, vagy épp kedvem... ilyenkor veszek fagyasztott rántott húst, vagy pizzát, és azt csinálom meg. Mondjuk úgy havonta 2x... tudom, hogy a mirelit étel elég silány, de attól, ha ennyiszer kap a kicsi, még nem lesz baja, ugye?
2014. aug. 14. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

miért lenne ?

spec akkor télen nem adsz neki borsót mert csak mirelitben van akkor?


nyugodtan adj neki


am a pizzát én csak lapot veszek azt tuningolom meg és mikró

a panírozott csirke comb/mell, bécsi szelet, nálam alap mert utálok panírozni :-)

2014. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Akkor már inkább vegyél neki iglo rudacskákat, tedd a fagyasztóba, és ha minden kötél szakad, add neki azt. Szerintem mirelit pizzára kb. semmi szüksége. Nekem is van egy 2,5 évesem, dolgozom is mellette, de abszolút nem gondolom, hogy jó neki a mirelit pizza, szóval inkább előre gondolkozom. A férjem orvos, mi pl. meg sem veszünk ilyet, ő nagyon ellenzi, velem együtt (csak ő tud sok okosságot mondani róla, én meg kevesebbet :)). Készíts inkább te néha valamit, amikor sok időd van, és kis adagokban fagyaszd le, előkapod, ha nincs jobb ötlet. Nyilván nem hal bele, nem ezt mondom, de nem is jó megoldás.
2014. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fagyasztott zöldség és a fagyasztott rántott hús között azért bazinagy a különbség amúgy.
2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, ha havonta kétszer mirelit ételt eszik.
2014. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Havi 2 alkalomtól nem lesz semmi baja... de mondjuk és nem sűríteném....
2014. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, tehát mondom, nem minden nap mirelitet eszik. nem tudok sokat főzni, mert mindig minden elfogy :)
2014. aug. 14. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja tőle, de egészségesebb, ha pizzázóból rendelsz, vagy kajafutártól.
2014. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer belefér persze.Ha nincs belőle rendszer akkor semmi baja nem lesz tőle.
2014. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mi baja lenne tőle? - írta is a kérdező, hogy ez nem rendszer... nem ezen nő fel!
2014. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én bolti pizzát nem adnék neki,ellenben a mirelit zöldségekkel nincs bajom,sőt,jobbnak tartom ami a zöldségesünknél van :) viszont a pizzánál azt szoktam csinálni hogy előre megcsinálok egy nagy adag tésztát bedagasztom,majd szétosztom,lefagyasztom külön adagokban.a pizzaszósszal ugyan ez,hidd el nagyon szépen viselkedik így is ,szuper pizza lesz belőle,ez igazán nem fáradtság.nekem a jamie oliveres alap vált be eddig igazán! üdv. ha fagyasztott rántott húst akarsz adni akkor talán a hungerites,amiben több a hústartalom ha jól emlékszem,már nagyon régen vettem,akkor még gyerek nem volt ,ezt most nem azért írom hogy rosszul érezd magad,szerintem semmi baj nincs ezzel sem,mindenki úgy csinálja ahogy neki az jó,én így csinálom.
2014. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!