Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos babám eddig három hos...

7 hos babám eddig három hos kora ota átaludta az éjszakát este 8 tol reggel 9 ig ket hete éjjel 5 ször is kel. Mit csináljak ötletek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni. Lehet a fogától, vagy attól, hogy fejlődik. Majd lecseng. Adj hálát a sorsnak, hogy eddig jó alvó volt. Annyi változás történik ebben az időszakban, megtanulnak kúszni, mászni, ülni, felállni, első babahalandzsák, kezd nyílni az akarata, előjöhet a szeparációs szorongás is, ez is bezavarja őket, éjszaka is próbálják gyakorolni, de lehet, hogy a foga kínozza. Vagy a több mozgástól éjjel is éhes lesz, ezen sajnos csak az idő tud segíteni.
2014. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a foga miatt, vagy szomjas, vagy mozgásfejlődés következik, attól is előfordulhat. Simogatni, itatni ilyesmiket tudsz csinálni, ezt át kell vészelni. Egy idő után elmúlik.
2014. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6 hetes koratol egeszen 4 honapos koraig ataludta. Annyira buszke voltam es kipihent... 10 honapos es 6 honapja nem aludtam 3 oranal tobbet egyhuzamba :D Amiota a fogza beindult katasztrofa. 8 foga van jelenleg. Kiprobaltam mindent semmi sem segitett. Ha megtalaod a megoldast irj majd :D
2014. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen vibrocil kupot adok neki de már nem használ átmeneti megoldás volt...a foga biztos közre játszik dől a nyála mindent a szájába vesz...kezd kuszni már egy idelye tolat probál mindent azota nem alszi..nem éhes nem szomjas probálok éjjelenként mindent...ha magam mellé rakom aránylag jol alszik de akkor is kel..de azt meg nem szeretném hogy beszokjon az ágyunkba de a kiságyba üvölt..-((
2014. aug. 14. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyéimnél váltakoznak az alvós és nem alvós időszakok. A Te babád is biztos előbb-utóbb megint visszaáll az éjszakai alvásra. Nekem az vált be, hogy amikor a nem-alvós időszak van, akkor is - bár eleinte ez fárasztóbb - nem veszem be az ágyamba őket, meg csak akkor dajkálom, ha kifejezetten azt igényli, mert ilyenkor nehezebben szoktak vissza az önálló alvásra. Amik nekem eddig beváltak: ülni az ágya mellett, amíg elalszik; simogatni a hátát; mindig kimenni valami ürüggyel és pár perc múlva visszamenni - ez már nagyobb gyereknél; megdajkálni és mikor ellazult és majdnem alszik lerakni. De ha a babád 7 hónapos, még az is lehet, hogy most van a növekedési ugrás nála, és egyszerűen éhes. Ha még főleg szoptatod, és szeretnéd hogy ez továbbra is így legyen, szoptasd meg igény szerint, és beáll a kereset-kínálat. Ha már hozzátápláltad, adj neki valami tartalmasabbat lefekvés előtt (pl. tejpép).
2014. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben irok hát már zombi vagyok katasztrofa még egy foga sincs..((
2014. aug. 14. 14:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el azok milyen zombik, akiknek születésétől fogva így alszik a babájuk. Ki kell bírni, mást nem tudsz tenni. Próbáld a praktikákat, laktatóbb vacsora, fogínygél stb, de lehet, hogy nem fog más segíteni mint az idő. A gyerekvállalás sajnos nehéz, néha nagyon nehéz.
2014. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm probálom ezt is hát este eléég sokat eszik 6 kor egy banán kekszel és fel 8 kor mikor alszik el kb 250 ml tejcsi éjjel nem éhes elforditja a fejét..szomjas se azt is probáltam...
2014. aug. 14. 14:44
 9/12 A kérdező kommentje:
de megéri probáltam homeos bogyot kupot foggélt is..már mindent....
2014. aug. 14. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás??? Nálunk 7 hósan kezdődött. Előtte max egyszer kelt inni éjszaka, 7 hósan kezdte hogy 6-8szor is felkelt és babusgatva kellett visszaaltatni. Egy ideig nem is volt gond, csak pár hét után kidőltem, kicsit sokkkk volt. Azt olvastam hogy ilyenkor kell bevetni a párunkat, menjen ő a kicsihez este, így a baba megtanulja hogy nincs baj, apa is legyen neki elég. Nálunk bejött, nagyon is. Férjem este 11ig bezárólag ő ment altatgatni a kisfiúnkat, 11 után meg már ritkán kelt fel, az maradt nekem. Pár hét és lecsendesedett az éjszakai "hol vagy anya" dolog.
2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!