Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát 15 hónaposnak milyen...

Céklát 15 hónaposnak milyen formában adnátok? Ötletek?

Figyelt kérdés

A cékla- alma páros már nem kell neki. :(

Mi magunk pedig csak a "savanyúság" formát ismerjük/esszük.


2014. aug. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én főtt krumplival turmixoltam össze, úgy ízlett neki :)
2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy darabig főtt krumplival adtam neki. De ha savanyítva szereti úgy is nyugodtan adhatod már neki. Az enyém is úgy szereti nagyon. Csak magában eszi.
2014. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
savanyúnak nem eszi meg? az enyém imádja. amúgy csirkével,burgonyával,de nem turmixolnám,csak kockára vágva adnám vagy kézben fogható nhagyobb darabra vágva.
2014. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon sok hasonló céklás recept van, a tejszín sokat lágyít az ízén.

2014. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megmosod,héjjastól egyenként sütöd sütőben míg puha nem lesz(egy hústűvel beleszúrsz)

Majd ha kihül lehúzod a héjját,kockázod vagy én inkább lereszelve nagy lyukú sajtreszelőn jobban szeretem!Lábasba vele majd egy pici vízzel,sóval,borssal,cukorral ízesíted és lisztes tejföllel vagy tejszínnel sűríted.mellé mehet sült hús,tükör tojás bármi!

2014. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!