Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjas cuminak mi a célja?

Ujjas cuminak mi a célja?

Figyelt kérdés
Soothie, ha ezt beírjátok keresőbe látjátok mire gondolok. Mi a szerepe ezeknek a cumiknak?
2014. aug. 14. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ijesztően néz ki. MÁr láttam egy-két baba szájában, mindig megrémültem, hogy mi ez a monstrum, pedig lehet, hogy összességében nem sokkal nagyobb egy hagyományos cuminál, csak nagyon szokatlan.
2014. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az az "ujjas" cumi, de ezt találtam róla (4. oldal):

[link]

A lényege, hogy koraszülött babáknál be lehet kötni rajta keresztül szondát pl.

2014. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán, hogy látható hogyan szopizza a baba, azt le lehet videózni és röhögni rajta, majd feltölteni?

Pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=rv3FGN3diyE

Egyébként nem tudom, de szerintem is ijesztően néz ki. Nem lehet, hogy valami speciális, egészségügyi cumi? Másra egyszerűen nem tudok gondolni, annyira morbid a kinézete. Legalábbis nekem, de hát ízlések és pofonok.

2014. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm kettes, így már érthető és okos találmány. Bár én akkor sem töltenék fel erről videót.
2014. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem higiénikusabb is. a mi cumink még csak 2 hónapja van használkatban,gyakran főzöm,de mivel átlátszó az egész (mam), ahol az összeillesztés van a fogóka és a szilikon találkozásánál,ott látom a koszt és mivel szétszedni nem lehet,így eltávolíthatatlan,dobhatom ki. de amíg ugye olyan kevés kosz van ott,addig látni sem lehet,viszint a gyerek kiszívja a nyálas koszt. nos ez ennél a philips avent cuminál megoldott probléma.
2014. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen csak a dizájn a lényeg, amúgy nekem nagyon tetszik :)
2014. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!