Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dévény módszerrel dolgozó...

A Dévény módszerrel dolgozó gyógytornászok miért utasítanak el minden mást? Vajon így is megmarad a hitelesség?

Figyelt kérdés

Nem a módszerrel van bajom, még mielőtt 100 anyuka teszi le rá a nagy esküt személyes tapasztalatai alapján, én is elmismerem a hatásosságát. Csak azt nem értem, hogy miért ragaszkodnak ahhoz ilyen hisztérikusan, hogy minden más módszer árt a babáknak?

A jó szakember egyik ismérve, hogy a módszereket ismeri, a babánál egyénre szabottan használja a tudását és team-munkában együtt dolgozik másokkal, hisz ez a gyerek érdeke.



2014. aug. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég kemény általánosítás, feltételezem egy-két szélsőséges hozzáállású gyógytornász véleménye alapján mondod ezt. A kisfiam Dévényese épp ellenkezőleg, elismeri a többi módszer hatásosságát is, sőt, ő küldött még tovább máshova is (TSMT torna), és a babaúszást is kimondottan javasolta. Szóval akkor ez a másik oldal.


Amúgy én meg épp ellenkezőleg vettem észre, hogy vannak, akik meg a Dévényt nem ismerik el, persze tisztelet a kivételnek. De hogy Budapesten, pl. a Margit kórházban (Katona módszert preferálnak) meg sem szabad említened, hogy Dévényre járatod a gyereket, mert karóba húznak. :)


Tisztelet a kivételnek, hangsúlyozom mégegyszer.

2014. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert különben nem lenne jó üzlet.
2014. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyógytornászunk többféle módszert használ. Amikor elvittem hozzá a koraszülött kislányomat felméretni, úgy kezdte, hogy megnézzük mi a gond vele és az szerint dönti el, hogy milyen fajta kezelés szükséges neki.

Dévényes kezelést kap, és hihetetlenül gyorsan és sokat fejlődik azóta. Itthonra Katona módszeres gyakorlatokat kaptunk.

2014. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dévény Anna nem híve a módszerek vegyítésének, de ez úgy értendő, hogy egy gyógytornász ne ollózzon ki minden módszerből töredékeket, hanem ha Dévényes, akkor alkalmazza az ott tanultakat, és ne keverjen oda más dolgokat.

Ez szerintem nem a többi módszer elutasítását jelenti.

2014. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor a baba klubban volt a Pető Intéztben végzett konduktor,csak megemlítettem neki,hogy a kissebbik fiamat 1-2 x el kellett vinni dévényes gyógytornászhoz...ahogy nézett rám már a túlvilágon is lehetnék!

csak én ezt nemtudtam,hogy ilyen "haragban" vannak egymással csak utánna az anyukák világosítottak fel erről,hogy kb 1 kanál vízben megtudnák folytani egymást!

2014. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!