Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babát és 3 éves...

10 hónapos babát és 3 éves nagytesót (mindketten fiúk) fürdetnétek együtt? Van ennek valami egészségügyi"kockázata"?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

5 éves a lányom, 1 éves a fiam. Mióta ül a kicsi, fél éve, azóta együtt fürdenek.

Szerinted mi bajuk lehetne?

Strandon is együtt fürdik 100 gyerek egy medencében!

2014. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mi bajuk lehet? Passz :) Ha elkapnak egymástól ezt-azt, az gondolom együtt fürdés nélkül is megtörténik.
2014. aug. 17. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajuk... Ha bármelyiknek bőrfertőzése lenne vagy egyéb ilyesmi, akkor nem kellene együtt fürdeniük, de így hogy nincs bajuk... Nincs amit elkapjanak. Szerintem mindenki összerakja a gyerekeket fürdeni amint lehet.
2014. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is együtt fürdetem őket,de csak mert ők akarták,és hát mért ne.
2014. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi hatan vagyunk testvérek, mindegyikünk együtt fürdött az előtte lévő tesóval, nekem jó emlékeim vannak, semmi bajunk nem volt. :)
2014. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hatalmas sarokkádunk van imádnak benne lubickolni

9 éves volt a nagy mikor már nem akart

de addig simán bekéredzkedett a kicsihez pancsolni

mikor már ülni tudott a kicsi onnantól felügyelettel de együtt fürödtek

2014. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom jó dolog ez :) Nekem nincs tesóm, nincs tapasztalatom. De kipróbáljuk az együtt pancsolást!
2014. aug. 17. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:

6 éves a kisfiam, 3 múlt a nagyobbik lányom, a picike 10 hónapos.

Nagy sarokkádunk van, amióta a kicsi ülni tud, mind a hárman együtt fürdenek. Mindegyikük élvezi.

2014. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!