Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 es fel hos babad miket...

4 es fel hos babad miket csinal mar?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
megfogja a játékokat, hangosan kacarászik, de még ki kell találnom épp mi vicces neki, mivel tudom megnevettetni :) próbál mindent a szájába gyömöszölni, (viszket az ínye szegényemnek, ha épp nincs semmi a kezében, akkor az öklét "eszi") ha felveszem ülni akar, fél fekvő helyzetben nem szeret lenni, de persze még tartanom kell, nehogy eldőljön, oldalára fordul, (át még nem) nézegeti a játékait, "dumál" nekik, de legjobban azt szereti ha én beszélek hozzá... esik-alszik :) kb ennyit tud még :)
2014. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*eszik
2014. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyem most volt 4 honapos, ugyanazt csinalja, mint amit az elso valaszolo irt, csak a fiam mar forgolodik mindenhogy.
2014. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont a forgolodas erdekelt..mert az enyem meg csak probalkozik a hatrol hasra fordulassal, de uazt csinalja mint az elso valaszoloe.
2014. aug. 19. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám négy hónapos. Már kb két hete oda-vissza forog, illetve egy hete próbálja emelgetni a fejét, mint aki felakar ülni.
2014. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!