Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel reszelitek a kekszet a...

Mivel reszelitek a kekszet a gyümibe?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem műanyag almareszelőt mert sehol nem találtam üveg reszelőt és ma feltűnt hogy tompán reszel és látom hogy a kis hegyek csúcsa amin reszel eltompult.most akkor higy elkopott belereszeltem a keksszel?eszemve nem jutott hogy elkophat.ha belejutott a kajcsiba akkor kikakilja nem szivodik fel?bocsanat ha hülye kérdés de engem idegesit.
2014. aug. 19. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél daràlt kekszet.
2014. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fém sajtreszelőn is lehet reszelni, csak az ujjaidra vigyázz! :) Én belemorzsoltam a reszelt gyümölcsbe, vagy gyümölcspürébe, állni hagytam, így ha elázott, simán elkeveredett benne.

Elképzelhető, hogy lekoptatott a keksz egy kis műanyagot az almareszelőből, de nem hinném, hogy baja lesz tőle.

2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fosfovit babakekszet veszem és a kezemmel is össze tudom morzsolni és elolvad a gyümiben.
2014. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ártott vajon ha belement?
2014. aug. 19. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni darált kekszet is. Amúgy sajt reszeltő, botmixer, turmixgep, sima elmorzsolas
2014. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minőségi darált kekszet nem árulnak.

Kérdező, nyugi, semmi baja nem lesz a gyerkőcnek.

Én zacsiba raknám a kekszet és egy sodrófával párszor átmennék rajta, nem lesz teljesen por állagú, de a pici darabkák úgyis meg puhulnak majd a gyümölcspéptől, és a babád is ismerkedik a darabosabb állagú kajával :)

2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Reszelővel...
2014. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan régi kézi tekerős diódaráló vagy minek hívják :P Hasonlít a sajtreszelőhöz csak itt nem kell figyelni az ujjadra.

Ilyenre gondoltok [link]

2014. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!