Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Nagy Beáta gyermekorvosról...

Dr Nagy Beáta gyermekorvosról vélemények? Kecskemét

Figyelt kérdés
Dr Nagy Beáta gyermekorvosról érdekelnének vélemények, a még pocak lakó kislányomnak keresek háziorvost, de nem igazán találtam olyat aki tudna véleményt mondani.

2014. aug. 19. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Homeopatias orvos. Akkor erdemes valasztani, ha homeo parti vagy es nem zavar, hogy horror aru Boiron cuccot akar rad sozni
2014. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam neten, de kicsit bövebb infót szeretnék kapni róla, milyen a picikkel, mennyire anyagias stb.
2014. aug. 19. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiszakécskén is praktizált évekig,itt nem igazán volt rá panasz!

Igen ő valóban homeopata orvos,ha hiszel benne(én igen) akkor nyugodt szívvel válaszd őt!Ha lázas a gyerek nem azonnal adja az antibiotikumot hanem elsőbb szelídebb gyógymóddal próbálkozik,a gyerek szempontjából ez mindenképpen pozitív!Azért kiírja receptre az AB-t és ha 2-3 nap múlva sem megy le a gyerek láza,nem múlik a tünet akkor mondja anyukának,hogy váltsa ki!Több anyukától is hallottam,hogy szinte 90%-ban meg is gyógyul a gyerek mert általában vírusos eredetű és arra az AB-m nem ér semmit illetve 2-3 nap alatt le is megy a betegség!


Én azthittem azért ment el Tiszakécskéről mert ki ment külföldre,legalábbis itt a városban azt beszélték!

2014. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megerősítem: homeopatiás! Tapasztalat! Én nem csíptem..de nem rossz orvos..Nem azért ment el mert külföldre ment,.hanem új praxisa lett..
2014. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annak a praxisát vette át, aki külföldre ment... Ilyen a pletyka...

De nem ez a lényeg. Valóban homeopátiás, mi otthagytuk, amikor nagyon beteg volt a kisfiam, alig akart meggyógyulni (mert egy hétig csak homeopátiás csodaszereket kapott). Aztán a második hétre kapott már "rendes" gyógyszereket, végül a 3. hét közepén, amikor már jól volt a kisfiam, közölte, hogy maradjon otthon végig azon a héten, hogy megerősödjön. Ez oké is lenne, csak aki dolgozik, arra azért nagyon csúnyán tudnak nézni, ha 3 hétig otthon marad... Hangsúlyozom, a 3. héten már jól volt, tehát nem betegen akartam közösségbe vinni.

Egyébként mi öt percnél több időt nem nagyon töltöttünk a rendelőben (sőt, szerintem kb. 3 perc az átlag), túlzásba nem viszi a magyarázást és a vizsgálatot sem.

Ettől függetlenül hallottam már róla sok jót is, de hasonló tapasztalatokat is.

Azért ha Kadafalván laktok, szerintem nem érdemes a városba hordani a gyerkőcöt (aztán majd meglátjátok, hogy mennyire vagytok ti elégedettek vele, később is lehet váltani), egy próbát mindenképpen megér, hátha nektek jobb tapasztalatotok lesz vele. Mi még akkor jártunk hozzá, amikor nem az övé volt a praxis, csak helyettesített, általában rohant, csúszásban volt stb.

2014. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!