Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miket tesztek a pelenkázó...

Ti miket tesztek a pelenkázó táskába?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Pelenka, popsitörlő, váltás body, nadrág baj esetére, pelusozó alátét, üres nylon a használt pelusnak, egy textilpelenka.

Ja, és ha ketten megyünk a gyerkőccel, akkor az én irataim, pénztárcám, pzs is benne van külön kis rekeszben, így nem kell másik táskával bajlódnom.

Nagyjából ennyi.

2014. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pelenkák, popsitörlő, popsikrém, váltás ruha (ha több időre megyünk el, 2 adag váltás is), esetleg kisebb játék amivel lefoglalja magát, cumisüveg, valami rágcsizni való, amivel kihúzza két etetés közt, kisebb korában bébi étel, olyan fajta amit ha nem tudok hol melegíteni, hidegen is ehető (pl. gyümölcsös), ebben az esetben evőeszköz is hozzá.
2014. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pelenka, popótörlő, van bent egy kis krém, szükség esetére, textilpelus alátétnek, mostanában vagy egy csomag illatos zacskó pelenkatárolásra (véletlenül vásároltuk, így elhasználjuk), váltás ruha. Tartalék üveg ital a gyereknek, tartalék cumi.
2014. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) kb én is ezeket pakoltam, a rágcsálnivalón és a játékon kivül, még csak 1hetes a pici. azért kérdeztem, mert annyira "üres" a táska olyan érzésem van mintha hiányozna belőle valami :)
2014. aug. 19. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szívesen! :) Nagyjából ezek kellenek, amiket leírtunk. Eleinte tapasztalatlan anyukaként én is mindenfélével telepakoltam, óriási mennyiségekben. Időközben a tapasztalat leredukálta a pelenkázótáskába kerülő dolgokat. :)
2014. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyanezek, mint amiket leírtak, pluszban én viszem a gyerek iratait is a kiskönyvvel együtt. Sajnos vitt már be mentő minket a kórházba, úgyhogy vész esetén én mindig magamnál tartom
2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek amiket előttem írtak, legkisebb (talán minta volt) Sudocrem, fertőtlenítő kendő és kéztisztító folyadék. Én használtam bimbóvédőt is, abból is volt tartalék nálam. Cumisüvegben víz/tea vész esetére.
2014. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalam pelenka, hasznaltnak zacsi, popsitorlo, neugranormon, fogacskara home bogyo, dologel, ragcsalni valo ,gyumolcsos bebietel, innivalo, evoeszkoz, szakalka , 2db cumi, cumi torlokendo, 2 valtas ruha + 1 vekony kis pled (bemegyunk a boltba nagyon sok helyen erosen megy a legkodni es bekell takarni) jatekok, esovedo a babakocsira, pumpa (felfujhato kerekekhez) betet nekem (mivel meg cicil barmikor megjohet) penztarca, iratok, telefon, lakaskulcs. Hirtelen ennyi jutott eszembe (10 hos)
2014. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor pár hónapos volt, akkor sok pelenka, popsitörlő, popsikrém, néhány textílpelenka, váltás ruha(állandóan büfizett), pelenkázó alátét, szoptatóskendő. Most 1 éves, már csak 1-2 pelenka, 1 textílpelenka, popsitörlő, víz, keksz, játék.
2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!