Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám kötelező...

3 hónapos babám kötelező oltása nagyon csúnya, tegnap látta orvos is. Borogatom neki, de mára még csúnyább körben piros és a közepén fehér, amin mára lett egy lyuk, olyan mintha kifakadt volna. A doki csak 4-től rendel. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

#baba #3hónapos oltás
2014. aug. 22. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, aki látta?
2014. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor látta még nem volt kifakadva...,de azt mondta kenjem neki alkohollal krémezzem be majd borogassam be.Ezeket be is tartottam de mára lett egy lyuk a közepén...
2014. aug. 22. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

A vállán levő BCG oltásról beszélünk vagy a 3 hónapos kötelező oltásokról (combba)?


Ha a BCG-ről, akkor teljesen normális. Ha kifakad, le kell fertőtleníteni, esetleg ragtapaszt tenni rá és kész.

2014. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a BCG!
2014. aug. 22. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor konkrétan milyen nevű oltást kapott és hová?
2014. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A két combjába kapott:meningococcusc és a kötelezőt:DTP IPV HIB. De azóta már beszéltem a dokinővel,és már szebb is lett a picúrom lába :) Első gyerek valószínűleg csak én ilyedtem meg túlzottan,nagyon féltem őt :)
2014. aug. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!