Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos védőnőnk van, kismamaságom alatt is, és a babám születése óta is nagyon segítőkész és lelkiismeretes. Viszont másik városba költözünk, és búcsúzóul szeretném egy picit meghálálni neki a törődést. Arra gondoltam, hogy nyomtatok ki egy képet a kisfiamról, és adok neki egy tábla csokit, csak aztán elgondolkodtam, hogy ez így vajon nem gáz? Szoktak képet adni a védőnőknek? :)

2014. aug. 22. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ajándékcsomagot adnék, amiben lenne:

kávé

csoki

teakülönlegesség

minőségi bor

és esetleg egy apró képe a kisfiadról

2014. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Idézetes hűtőmágnest, csokit, kávét adnék.
2014. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ez így gáz. a tábla csoki is, a nyomtatott fénykép is!


hívass elő egy képet, vegyél egy szép képeslapot, ragaszd bele és írj mellé pár kedves sort vagy idézetet.

tábla csoki helyett meg bonbon

2014. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, adhatsz neki képet, legalábbis nálunk a védőnői szoba falán kint van szinte az összes gyerkőcének a fényképe.
2014. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
nálunk nem adnak a védönönek fényképeket a babákrol, mert neki csak "egy " baba. természetes, hogy a védönö, kedves, lelkiismeretes, segitökész stb. képet max. ugy adnék, ahogy irták is, beleragasztan egy lapba, és irni mellé pár sort. táblacsoki..akkor már valami normálisabb desszert..
2014. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat és az ötleteket. Van fényképpapírunk, szóval amit nyomtatnék képet, az olyan, mintha előhívattam volna. A képeslapos ötlet tetszik, lehet azt fogom megvalósítani.

Nem tudtam, hogy a tábla csoki ennyire gáz, én szoktam neki örülni. :D

2014. aug. 22. 11:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm a te ötletedet is, de számomra az ajándékcsomag már sok lenne. Egyrészt azért, mert tényleg csak egy kis apróságot szeretnék neki adni, hisz mint más is írta, a védőnőnek az a dolga, hogy olyan figyelmes legyen, mint amilyen a miénk is. Persze sajnos azért sok nem ilyen, hanem hanyag, vagy pont tolakodó (nem szól, mielőtt látogatni menne, stb). Másrészt egy ekkora csomag jelenleg kicsit megterhelő lenne anyagilag.

De még egyszer köszi az ötletet :)

2014. aug. 22. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nincs mit! :) Nem volt ár megszabva így nehéz a dolgunk :)

Viszont én úgy vagyok vele, hogy ha adok valamit, akkor inkább nagyobb dolgot, de porfogót semmiféleképpen sem!

Nekünk anya kapott mindig apróságokat a betegeitől (nem hálapénz, bár mi se vagyunk gazdagok, és ha a kezébe nyomtak egy ezrest elfogadta) hanem pl. bonbon, csoki, kávé, vagy egy üveg likőr, ezeknek mindig annyira örült. (és mi is, mert a csokit megosztotta velünk, a gyerekekkel).

Illetve a képet azért nem tartom jó ötletnek, mert most még felismeri, de később, évek múlva azon fog gondolkozni, hogy ki is ez a gyerek? Valamelyik rokon? És nem tudja hova tenni, mert a családi fényképalbumba, vagy dobozba nem teheti, kivéve, ha összezavarodik, mert nem tudja ki is ez a gyerek. És akkor egy ismeretlen gyerek képe lesz ott, amiről senki se tudja ki, vagy mi, vagy honnan, ki ez? Ha meg nem teszi bele, csak ide oda rakosgatja.


Ezt azért mondom, mert ilyenünk is van egy pár.

Ha nem akarsz sokat költeni, akkor inkább csoki, annak mindenki örül :)

2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fénykpes hűtőőmágnes ami rólad és ababádról készült,így évek múlva is felismeri és nem csak"egy"baba lesz a sok közül!Neten tudsz rendelni!

Sztem nem gáz a csoki,egy Milka vagy Boci csoki is nagyon jó!

2014. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsofia07 válasza:
100%

Szia!

Védőnő vagyok.Szerintem a fénykép,és a csoki nagyon aranyos gesztus.Nem az a lényeg milyen drága "ajándékot" adsz,hanem hogy tényleg szeretted a védőnénined,és volt értelme a munkájának. a kép személyes,és valóban minden gyermek egy kicsit a sajátunk is. Szerintem jó ötlet.

2014. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!