Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon valószinűtlen hogy a...

Nagyon valószinűtlen hogy a 20. hétnél tévednek a baba neméről?

Figyelt kérdés
Úgyértem egyértelműen azt mondják hogy kisfiú/kislány de késöbb mégis a megjósolttól eltérő nemű lesz a baba?Történt már ilyen, vagy ez tényleg elég valószínűtlen?
2014. aug. 23. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége, de ha rossz szakember a szonográfus és a gép se mostani modell, akkor előfordulhat.


Ennél jóval nagyobb orvosi tévedések is vannak, tehát teljesen kizárni nem lehet.


Mi magáncéghez mentünk, sok helyről ajánlott szonográfushoz, a gépük is új volt. 12. héten még óvatosan tippnek nevezte csak a nemét, de a 18 héten már biztosra mondta - nem is tévedett, gyakorlatilag a 12. héten már jól mondta.

De számos más ismerősömnél is így volt, akik hozzá jártak, egyszer sem tévedett a 12. héten.

2014. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sima kórházi uh-n voltam,kérdeztem látják-e micsoda.Azt mondta a nő,hogy 90 % leányzó.Ez volt azt hiszem a 12.héten.18 héten megkérdeztem még mindig kisasszony-e,azt mondta még mindig annak látja. 29.héten voltunk 4d-n,rákérdezett párom ,hogy az nem kuki a lába között?! :D Én cuninak láttam ,párom golyónak :D

Kislány lett egyébként. :)

Öcsémről már 9 hetesen mondták,hogy kisfiú lesz,de nevelőanyám magándokihoz járt,és nagyon jóhoz ráadásul.

2014. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. hétig lánynak látták,a 30 hetes 4D uh-n szép kukacot növesztett. Egyik ismerősömnek végig lányt mondtak,majd megszületett 2 hónappal ezelőtt a fia :D
2014. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még reménykedtünk mert a 18 hetesek isfiunak mondták aztán a 20 egyértelműen kislányt mondtak.De hát esetleg a következőn többet tudunk.
2014. aug. 23. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egèszen a 26. hètig kislànyt mondtak, magànrendelèsen is. Aztân a 26. hèten elmentem egy uh -ra, ahol az orvos kèrdezte hogy tudom-e màr a nemèt. Mondtam hogy igen. Ès akkor elkezdte mutogatni a monitoron hogy ez itt a fütyi stb. Kèrdeztem töle hogy micsodaaa? Mondom àà itt valamit elnèzett.

Aztàn mègegyszer megmutatta hol is van az a fütyi. :-)

Vègülis teljesen mindegy volt a neme, csak hirtelen sokkolt. Ùgyhogy apànak gyorsan mondtam is hogy sztornó a rózsaszín tapèta. :-)


Egy ismerösèk is hasonlóan voltak. Ök màr szülni is azzal a tudattal mentek hogy kislànyuk lesz hisz vègig ezt mondtàk nekik. Minden babarózsaszín volt, mèg a babakocsi is. Lilinek vàrtàk, aztàn a szülöszobàn kiderült hogy Àron.


De persze ez ritkàn fordul elö, de elöfordul.

2014. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött amit a doki mondott. Kisfiú lett :)
2014. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 éve történt, hogy a nagynéném nyílt örökbefogadással lett anyuka. A szülőanyával járt el ultrahangra, ahol minden esetben kislányt mondtak. A szüléskor is bent volt, orvosként szemben lehetett szüléskor, és mikor a baba feje már kicsusszant, mondta is, hogy az arca nagyon kisfiúnak tűnik. Aztán mikor teljesen kibújt a baba, kiderült, hogy igaza van.
2014. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédom járt úgy, hogy egész várandósság alatt azt mondták, hogy kisfiút vár, nagyon örültek a két lány után. Aztán születéskor mégis kislány lett belőle! Bár szerintem ez ritka!
2014. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!