Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónaposomnak még mindig...

20 hónaposomnak még mindig nem nőtt be a kutacsa. Ez meddig számít normálisnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, egy éves koráig be kell nőnie. Az orvos mit mondott? D-vitamint kapott rendesen?
2014. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a koponya novekedesenek utemen is mulik, tehat nem feltetlenul problema. a kisfiamnak se nott be 1 eves korara. mi kaptink beutalot uh-ra. szerintem nektek sem artana megnezetni
2014. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12-18 hós korig kell benőnie.

De biztos nem probléma, később nő be a feje lágya:)

Kérdezz rá az orvostól. De biztos nem baj, nekünk minden vizsgálatnál nézi.


Egyes: Google-ba írd be.

2014. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves korára NEM kell benőnie, 18hós korig normális. Függ attól is, hogy születésénél mekkora volt.
2014. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

klassz. engem meg jol megijesztett a doktornonk az 1 eves statuszon. azt mondta, h egy eves korara be kellene nonie....

2.

2014. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem is az orvos mondta még annak idején, nálunk egy éves korára már tényleg nem is volt tapintható. A D-vitamin pótlás sem légből kapott, erről is olvastam. Lehetséges, hogy több szempontot is meg kell vizsgálni, orvos tudni fogja.
2014. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális az is, ha 1 éveskorára nő be, de az is akinek később. De a D-vitamin pótlásról érdeklődj:)
2014. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 évesen még kicsit érezhető volt a lányonmnak ,de semmi baja és az orvos is azt mondta, bár nem szokyványos,de semmi bajra utaló jel nincs. Igaz mindekt 8 hónaposan elüldött neurológiára, mert születésétől igen nagy volt neki.
2014. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még régebbről 1,5 évre emlékeztem, hogy addigra be kellene nőnie. Utoljára 18 hónaposan oltáson voltunk, megnézegette a doki, de szerintem a fejét nem, nekem meg akkor eszembe se jutott. :/ D-vitamint kapott minden nap nyár elejéig. Sokat van kint, csokibarna.
2014. aug. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!