Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boldogtalan a babám, valamit...

Boldogtalan a babám, valamit nem jól csinálok? Miért sír ennyit? Akinek sokat sírt a babája, mikorra nőtte ki?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kislányom és rengeteget sír. Sokszor nem is sír, hanem visít, mintha nyúznánk(peluscsere, öltöztetés). Az elején rengeteget sírt, szinte mindig, ha fent volt. Mára már valamivel jobb, sokat nézelődik, de állandó jelenlétet igényel. Nem mindig tűri, hogy letegyem, olyankor nagyon sír. Ha igen, akkor is keres, hogy ott vagyok-e. Azt gondoltam ilyenkorra már megszokja a peluscserét vagy az öltöztetést, de akkor is úgy visít, feszíti magát, hogy kikészül az ember mire végez vele. 2-3 hete kezdett el mosolyogni, de pár napja alig mosolyog. Komolyan mára már nagyon aggódom, hogy biztos nem jól csinálom, amit csinálok és boldogtalan, mert ennyit és ennyire sír és még csak nem is mosolyog rám csak nagyon ritkán. Másnak, akinek ennyire sírós volt a babája mikorra nőtte ki? Pedig rengeteget foglalkozok vele. Énekelek, mutogatok, mondókázok, ha megengedi, hogy letegyem és lát engem.

2014. aug. 25. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8hetes babának a testközelségre van szüksége. Jó, hogy sokat beszélsz hozzá, de nem kell túlzásba vinni, mert a sok inger is hamar lefárasztja. Azonkívül lehet, hogy fáj a pocija és azért sír sokat. Infacol, vagy Espumisan segíthet. Idővel jobb lesz. Az én fiam is ilyen volt, mára egy közel 6hós mosolygós baba lett.
2014. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarlak ellkeseríteni, de nálunk még mindig ez a helyzet. 10 hónapos a fiam, csak velem van el, ha a nagyi vagy bárki más csak közelít iszonyú sírásba kezd. Nem lehet letenni, nagyon nehéz vele . Sokszor egész nap csak sír, már teljesen ki vagyok készülve.
2014. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Julie S ***** válasza:
Probald meg hordozokendoben magadra kotni. A legtobb baba nagyon szereti, enyhiti a hasfajast is, es jokat alszanak benne - foleg seta kozben.
2014. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!