Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babák anyukái!...

Koraszülött babák anyukái! Mesélnétek a PIC-en töltött dőszakról?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok, és nyílik a méhszájam. A doki azt mondta, hogy próbálják benttartani, amíg lehet, de szinte biztos, hogy koraszülött lesz.


Ti hogy éltétek meg? Mik kavarogtak bennetek? Elmondták, hogy mire számíthattok? Milyen volt a PIC-en? Milyen volt otthon a kórház utána picivel? Hogy vagytok most?


2014. aug. 26. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Melyik kórház?

Bár az én babám nem koraszülött, elég súlyos állapotban került a PICre. 12 napot volt ott. Az érzéseim a pic-kel kapcsolatban elég ambivalensek: amennyire hálás vagyok az ott dolgozó ápolóknak, orvosoknak, amennyire csodálatos,h mindent megtesznek a picikért, annyira utáltam is (aggódás a picimért, a gépek hangjai, stb)

Fejned biztos kell, amennyire lehet, erre készülj fel.

Nagyon drukkolok,h minél tovább bent maradjon a babád!!!

2014. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A győri kórház. :/
2014. aug. 26. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a tatabányai kórházban voltunk. Itt nagyon jól felszerelt a PIC.

Eleinte biztos fejned kell, úgy adják neki. Ha meg már nagyobb, bejárhatsz szoptatni - ha már nincs inkubátorban. A szopik ideje meghatározott, de amúgy az anyukák bármikor látogathatják a babáikat. Úgy gondolom ebben a különböző kórházak egységesek.

2014. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 26+4 hétre született a kisfiam,most 7 hetes,még bent vagyunk a kórházban,kb egy hete már kikerült az inkubátorból. Írj nyugodtan privátban ha kérdeznél valamit.
2014. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ti melyik kórházban vagytok?
2014. aug. 26. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam. Pihenj sokat! 27 hetesen mondták, hogy még 10 hetet ki kellene bírni odabenn a babónak. Számoltam vissza a napokat. Koraszülött lett, de nem sokkal. 36.hétig húztuk. Akkor hirtelen elfolyt a magzatvíz. A kisfiam 3 órát volt csak inkubátorban és 5 nap múlva hazaengedték. Most 7 hónapos és semmilyen lemaradása nincs. Drukkolok!
2014. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkét fiam koraszülött volt, egyik 1760 grammal született, a másik 2230 grammal. A nagyobbal 3 hétig voltunk bent, a kicsivel pedig négy hétig. Mi a zalaegerszegi kórházban voltunk, itt nagyon jó a koraszülött osztály és a PIC. Mondjuk nálunk van koraszülött rooming-in, tehát ha a baba állapota megengedi, nagyon hamar odateszik melléd, akár inkubátorban is. Ez nagyon jó, mert végig melletted van a baba, Te csinálhatsz vele mindent, fürdetéstől kezdve. Nem tudom Győrben milyen rendszer van, bejárós, vagy rooming-in. Nyugodtan kérdezz bármit, eléggé benne vagyok a témában.
2014. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!