Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a borosty...

Kinek mi a véleménye a borostyán láncról? Rosszul alszik éjszakánként a babám, és ezt ajánlották! Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Használ vagy használt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Keresztlányomnak volt, végigkínlódta-szenvedte az összes foga kibújását.

Keresztfiamnak nem volt, mégis minden ok volt.

Én hamar eladtam, mert terhesen megvettem, aztán amikor ráadtam fiamra, valahogy nem voltam nyugodt, hogy éjszaka rajta legyen, amíg alszik, és nem vagyok vele. (Tudom, mindenki mondja, hogy biztonságos). Így kb 3 napig volt rajta napközben, aztán el is adtam. Minden foga gond nélkül kijött, különösebb szenvedés nélkül.


Szóval szerintem inkább gyerekfüggő, és csak placebo hatása van.

(Bár most biztos sokan meg fognak cáfolni).

2014. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

A borostyánláncnak semmilyen bizonyíthatóan pozitív hatása nincsen. Ezen kívül balesetveszélyes is.

Én gyakorlatias ember vagyok, nem hiszem a dolgokat, hanem megismerem.

Utánaolvastam, és mindennel együtt a gyerekem közelébe sem engedem a borostyánláncot.

2014. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Én nem merném ráadni a gyerekemre, rettegnék hogy megfojtja magát vele.
2014. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekunk jo volt. Anyukam vette neki, kinevettuk, hogy minek. Erre erezhetoen jo volt! Nyugodtabb lett napkozben is, ejszaka szepen aludt. Komolyan, pedig nem hittem volna.
2014. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Semmi pénzért nem adnék egy babára láncot, pláne éjszakára. Ha a foga nagyon jön, és attól van, akkor inkább kend be valamivel, vagy adj neki cumit, hátha azt rágogatva jobban elvan. De ezer dologtól alhat még rosszul (hasa, idegrendszeri fejlődés, kötődés, éhség és csak úgy).
2014. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi nem használtuk, de a cikk tartalmával teljesen egyet tudok érteni:

[link]

2014. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptuk ajándékba. Egyszer ráadtam napközben, de már akkor sem tetszett a dolog. Éjszakára biztos nem adnám rá. Ezenkívül rengeteg helyen leírták már, hogy semmi bizonyítható hatása nincs, sőt inkább veszélyes lehet. A múltkor olvastam egy cikkben, hogy a legtöbb lánc egyébként sem igazi borostyánból van, hanem utánzat.
2014. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
nekünk az alvásán is sokat javított! bátran ajánlom!
2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szeritnem fölösleges. Ez olyan, hogy akinek volt sosem tudja milyen ha nem próbálja, mert lehet nem is attól lett jobb.

Mi nem használtuk, nem volt vészes a fogzás, nem lázasodott be ritkán kelt fel éjszaka, szóval ezért mondom hogy nem volt vészes és nem használtunk semmit csak az ecsetelőket, abban jobban hiszek. Pl Dologél bevált nekünk. Ez gyógynövényes bátran lehet kenegetni a fogínyt vele. Én inkább ezt ajánlom mint egy láncot. Nem tudom mennyire kényelmes abban aludni, esetleg beleakad valamibe, nem tartom jónak.

2014. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a borostyánlánc helyett vagy mellett esetleg egy távgyógyítót is foglalkoztasson az, aki lepontozott. Legalább olyan hatásos lehet.
2014. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!