Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSETEK! 6hónapos babám...

Angyal01 kérdése:

SEGÍTSETEK! 6hónapos babám leesett az ágyról parkettára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azonnal felsírt. Kicsit nehezen tudtam megnyugtatni. Pont evés előtt voltunk ugyhogy adtam neki enni. Szépen megette az adagját és elaludt. Nem látok rajt semmit, nem duzzadt, nem piros, nem vérzik semmije. Elvigyem orvoshoz? Vagy elég ha csak megfigyelem?
2014. aug. 27. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyeld. Ha nem hány, nem túl aluszékony (természetesen az, hogy evés után alszik nem ez a kategória), bágyadt, akkor semmi gond. Az jó, hogy rögtön felsírt. Lesz még pár ilyen, úgyhogy csak nyugi.
2014. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem aludt sokat. Amikor felkelt kicsit elvolt aztán pityergett. Ez nem utal bajra?
2014. aug. 27. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld. Ha kórházba viszed, biztos benn fogják egy napra. A következő 24 óra a rizikós. Ha szokatlanul viselkedik, nyűgös, sokat sír, hány, esetleg imbolyog (nem tudom, mennyi idős, ha már mászik, akkor érdekes ez), azonnal vidd el orvoshoz. Én ezt tenném, de ez az a kategória, amikor tanácsot nem nagyon lehet adni, mert a te felelősséged.
2014. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah, látom, hat hónapos.
2014. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hósan esett le az ágyból a járó lapra ... Azonnal vittük a korhàzba . Bent akartak tartani 3 napot. De a csecsemő osztályon hányás hasmenés es vírus volt igy haza jöttünk saját felelősségre . Azokat a tüneteket néztem amit a többiek is írtak. Semmi gond nem volt :)

Nyugi. Elő fog ez fordulni meg. Neke most indult el. 10 honapos mar megfejelte az agyat asztalt . De mondjuk esni szépen tud :D

2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nyugi, sokakkal megesik, ilyenek a kis örökmozgók, ne okold magad!

2014. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pupilla egyforma legyen, ne hányjon, ne legyen bágyadt, aluszékony, ezeket nézd. A kórházba is ezt mondanák. Persze ha szokatlan dolog jön akkor vidd orvoshoz.
2014. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Figyeltem egész nap a babámat. Hangulatingadozásai voltak. 1-1,5 órát nevetgélt aztán picit nyekergett. Nem tudom hogy ez az esés miatt lehetett e, vagy a hülye időjárás is közrejátszott.
2014. aug. 27. 20:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam ma a gyerekorvosnál. Megtapogatta mindenét. Azt mondta nem lát meg nem érez rajta semmit, de azèrt menjűnk be a kórházba. Ott meg azt mondták eltelt a kritikus 24óra ugyhogy nem csinálnak vele semmit. Azért nyugadtabb lennék ha megröngenezték volna.
2014. aug. 28. 17:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg most már, sok idő eltelt és az orvosok is azt mondták nincs baja. Vedd ezt kicsit lazábban, mert csak most jön a kemény esések időszaka. Tudnék mesélni, nekem egy 2 éves fiam van.
2014. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!