Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálja a babakocsit. Vége...

Utálja a babakocsit. Vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos. Utálja a babakocsit. Ha beleteszem, egyből ordít. Már a sportrészt használjuk(vízszintesig döntve). Kész rémálom minden egyes séta. Használok hordozókendőt, de azt nem bírom sokáig, mert fáj a derekam. A bébihordozóvan is ordít, tehát nem az a baja, hogy nem lát ki. Nagyon el vagyok keseredve. Volt valaki hasonló cipőben? Lett javulás?
2014. aug. 27. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ha nem döntöd le teljesen úgy is ordít? Vagy ha hasra fordítod?
2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Tedd az autóshordozóba, abból kilát valamennyire.

Nálunk is volt ilyen, kemény volt az biztos, de én akkor tettem a sportrészbe, de amiénk nem vízszintig dönthető, de a leglentibb fokozatra tettem, így azért kilátott. Nálunk kicsit később úgy 5. hónap környékén jött ez a probléma, nyugi lesz még rosszabb is :)

2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vált be semmi,csak az idő.Újszülött kora óta utálja a babakocsit is meg az autós hordozót is;de csak autóval tudom vinni,mert busszal kivitelezhetetlen néha.

Így muszáj volt hozzá szoknia: 10 perc a bolt oda,ennyi vissza.A boltban kiveszem és így jobban bírja.Hiába nem fektetve van a babakocsi,akkor sem szereti sajnos,a hordozóba meg bele izzadt eleinte és megutálta,így rémálom volt bárhová menni.

3 hónaposan múlt el egyik napról a másikra...

2014. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az autóshordozóban is ordít. Hason is, ha picit megemelem úgy is :(
2014. aug. 27. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugyan így volt az első pár hónapban. Mindig kézbe kellett cipelni érdekes volt hogy toltam a babakocsit megpakolva a boltban vett dolgokkal és kézben meg cipeltem a gyereket. Akkor változott csak a helyzet mikor már egyedül tudott ülni és fel lehetett teljesen emelni a kocsit. Ja és tőlünk gyalog fél órára van a bolt és fél óra vissza. Gondolhatod milyen kellemes volt cipelni főleg mikor már nem volt olyan könnyű. Szóval kitartás ez a korszak is elmúlik.
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez a problémám. Van egy többszázezres szuper kocsink, amit csak akkor tudunk használni, ha alszik a gyerek. Sem autósülés, sem hasalás...reménytelen.
2014. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt&nem mult el, illetve sirassal aludt el.
2014. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beraktam a kocsiba a kedvenc játékait így elvolt meg vettem olyat ami ráköthető lógós meg szélforgót nagyon jól el van benne azóta
2014. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyem is utalta 4 honapos koraig elol utana haton hordoztam ugy nem fog fajni a derekad. Tanuld meg a hatadra is felkotozni. O most meg igenyli a testkozelseget add meg neki!!! Nem marad igy. Az enyemet 6,5 hosan tettem babakocsiba ha sirt kivettem . Most 1 eves es elvan a babakocsiban hordozokendoben mar nem!!!! Nem igenyli!!! Sztem a tied 4 honaposan meg kicsi a sportuleshez ne ultesd!
2014. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak, én mindig adtam a kezébe játékot és azzal egy kicsit elvolt (néha cserélgettem a játékait). Amikor a játékokat is megunta akkor már vásárolni sem mentem vele (apára bíztam). 8,5 hónaposan felült utána már élvezte a sétát akár 1,5 órán keresztül is (persze sokáig nem lehetett megállni mert megunta a látványt). Most 11 hónapos már kezd türelmetlenebb lenni, már nem elég neki a látvány oda szeretne menni.
2014. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!