Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett/mászott már ki valakinek...

Esett/mászott már ki valakinek a gyereke kiságyból?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hós, nagyon magas kisgyerek, 94 centi. Ma reggel felrakta a lábát a rácsos ágy tetejére és elindult volna kifelé ha nem szólok rá.

Még nem akartam volna levenni a rácsot, kicsinek tartom még a rács nélküli alváshoz.

Szeretném még ha megmaradna a kiságyban, igazából oda tényleg csak aludni jár, annyi hogy reggelente ébredés után ott issza meg a teáját amíg én megiszom a kávém és felöltözök (ez kb fél óra), addig el is játszik közben.

Ha jobban figyelek rá, így hagyhatom még egy ideig? Mondjuk nem szeretném megvárni míg egyszer kiesik.

Van akinek kiesett vagy kimászott a gyerkőce?

Rácsot sajnos nem lehet kivenni a kiságyból, de elgondolkodtam hogy legfeljebb kivágjuk azt a 3 rácsot...


2014. aug. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek akkor esett ki a gyereke mikor megtanult felkapaszkodni és felállni, nem lett semmi baja :D lejjebb rakták az ágyat :D
2014. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

Már arra is gondoltam hogy furatok még lyukat a férjemmel az ágy keretbe hogy még lejjebb rakhassuk a kiságyat... Nem tudom hogy megtudjuk-e valósítani...

2014. aug. 27. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 14 hónaposan tanultam meg kimászni a rácsos ágyból, a biztonság kedvéért 2 rácsot kivettek, hogy inkább biztonságosan jöjjek ki, ha már mindenképpen mehetnékem van. Onnantól nem volt probléma.
2014. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam másfél évesen kimászott/esett a kiságyból, ráadásul úgy, hogy ráesett az ágy mellett lévő gyerek asztalra és székre a kis arcával. Szerencsére néhány kék folton kívül semmi baja nem lett, de én bele voltam betegedve, hogy hogyan történhetett ilyen.

Az esés estéjén már inkább egy matracon aludt, mert hiába vettem ki az ágy néhány rácsát, annyira megtetszett neki a "falmászás", hogy az ágy oldalán tátongó lyuk nem érdekelte és ugyanúgy a tetején akart kimászni. :)

2014. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még másfél éves a fiam amikor kimászott. Csattant egyet a parkettán de nem lett baja.Azóta sem értem hogy hogy sikerūlt neki. Mi kivettūk a rácsot.
2014. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tegnap reggel miközben készülődtem a fürdőben, talp csattogásra lettem figyelmes, mire a kisfiam ott termett az ajtóban. Kimászott... :) Most megoldottuk, sikerült még lejjebb rakni a fekvő felületet.

2014. aug. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!