Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert visit 3,5 hos lanyom...

Miert visit 3,5 hos lanyom mindn puki elott? Egyre durvabb a helyzet pedig azt mondtak 3hora elmulik.

Figyelt kérdés
Annyira nagyon begorcsol ossze huzza magat es uvolt minden puki elott.pedig egy hete tejfeherje es laktozmentes tapszert iszik ami konnyu az emesztesre.mar ejjel is orankent felorditott es kapalozott.
2014. aug. 29. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem mindenkinek múlik el... Lányom 15 hónapos és még mindig szenvedünk, bár nála van allergia.

Próbáltad már az espumisant, Infacolt? Bio gaia, pro+kid? Lehet, hogy segítene, nézz utána ezeknek. Jobbulást!

2014. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adsz neki szélhajtót? pl Espumisan erre való


amúgy azért, mert ők még nem tudnak nyomni, tehát járkál bennük a szél izegnek mozognak, feszíti a pocakjukat és nem jön ki, vagy nagynehezen végre .

rá lehet segíteni ha felemeled a lábát (de ha pont ráfeszít, kihúzza magát, akkor ne)néha segít ha megvéltoztatod ha pl háton fekszik, oldalra fordítot kissé összegömbölyítve, vagy ez vagy az, de finoman!és közben beszélgetve vele, az én babám már tudja hogy segíteni akarok olyankor vele együttműködve a sírása is "beszélősebb"lesz, mintha inkább csak jajgatna.


de az Espumisan kihajtja nyomni sem igen kell sokszor, kijön egy nevetéstől :)


hasonfekvés is jót szokott tenni


de amúgy mikor mi segít

2014. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*de én is azt vártam 3 hónapos korra almúlik...


szóval hasonfekvés legyen az első, persze a szélhajtó után

2014. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ejjel haton alszik nappal mindig hason van.probaltuk bio gaiat de vizes volt a szeklete igy most hanyagoljuk.espumisant hasznaltuk.elejen jol kijott a puki 10 csepptol.most meg semmi.ha tonb csoppet adok attol is iszonyatosan gorcsol csavarja neki.ugyhogy nemtudom adjam e neki es hogy mennyit.nutriton suritot is hasznalunk nem e attol.de abbol is mar csak fel kanallal teszek nem egesszel.ha elhagyjuk kihany mindent.
2014. aug. 29. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem itt javasolták, hogy napi 3szor, de az meg rá is vanírva csecsemőknek 25 csepp


nem 10...


amúgy nagymamám is ilyet használ, csak espumisan bogyókat, nem tudja visszatartani a szeleket sorozatosan pukizik, erre ő hát nem tudja miért, mondtam, hogy pont szélhajtót szed, azért

2014. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cryyy válasza:
A nagyobb hatóanyagú espumisanból kevesebb cseppet kell adni (max.10-et). Mi is azt vesszük már, gazdaságosabb, mint a másik, amiből 25csepp kell. Mi is küzdünk a hasfájással.. nálunk a tornáztatás valamelyest segít, de van hogy semmi, csak a cici. Előfordul, hogy éjszaka 3órát is rajta lóg, így könnyebben kijön neki a puki (a szoptatás alatt könnyebben ellazul).
2014. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!