Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar ennyire senki...

Miért nem akar ennyire senki fiút? Miért csak a lány jó? Miben jobbak ennyire a lányok? Minden napra jut kb ilyen kérdés itt. -->

Figyelt kérdés

Ma pl: "Ha a 18. hét környékén kislányt tippelt az orvosod (de nem 100%), akkor végül bejött, vagy mégis kisfiú lett?

" Ebből is az jön le, h a kérdező mindenképp lányt akar. Meg az olyan kérdések, h "nem tudom elfogadni h fiam lesz", "nem lányom lesz, örökbe akarom adni" "nem fogom szeretni ha fiú"... Mi ez már?


2014. aug. 29. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én feltettem anno egy majdnem ugyanilyen kérdést, és annyira irányult összességében, hogy mekkora az esély rá, hogy ez így van, ugyanis baromira szeretnék ruhákat vásárolni, meg berendezni a gyerekszobát. Nem vagy picit rosszindulatú?
2014. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
+1: soha nem olvastam itt olyat, hogy örökbe akarom adni, ha nem lányom lesz.
2014. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én fiút szeretnék, de a kislányt is ugyan úgy szeretném.
2014. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy hülye kérdés. Ilyen kérdéseket én nem olvastam, hogy örökbe adom, ha fiú. Ismét egy túlzó kérdés, mint a múltkor, hogy miért nem szoptat mindenki, mert van aki kiönti a lefejt anyatejet, meg ilyenek. Azt nem te írtad ki? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__tapsze..
2014. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is fiút akartam, és fiam lett.

Az én környezetemben nem találkozok ilyennel. Teljesen vegyesen "kívánják" a nemeket.

Amúgy az, hogy "Ha a 18. hét környékén kislányt tippelt az orvosod (de nem 100%), akkor végül bejött, vagy mégis kisfiú lett?" ebből azt olvasod ki, hogy lányt szeretne, tényleg rosszindulat. Szerintem csak szeretne végre vásárolgatni a picinek, hiszen talán most kezd igazán látszani a pocak, és végre szeretne igazán KISMAMA lenni.

2014. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én sem értem az ilyen kérdéseket.

Miért jobb egy kislány???

Kb 1-2 hónapja volt egy kérdés, ami eléggé felidegesített. A kérdező szerintem provokálni akart.

Valami olyasmi volt, hogy szerinte minden nő kislányt akar, csak nem vallják be és hogy ő nagyon sajnálja azokat, akiknek fia születik. Ha jól emlékszem törölve is lett a kérdés.

2014. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig fiut akartam. Aztán harmadikra kett kisfiam. Szerintem mindenki fogadja el amit a természet ad neki, hisz már az is akkora csoda, hogy terhes...
2014. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
tök egyszerű a válasz. egy nő jobban tud azonosulni a lányos játékokhoz, szívesebben ül le babázni, fésülgeti a a haját egy kislánynak, mert ő is ugyanezt csinálta kislány korában. azonban vannak fiús anyukák, akik már gyerek korukban is szívesebben autókáztak és sok fiú barátuk volt. ők jobban szeretnének majd kisfiút akivel autókázhatnak, vadulhatnak a homokozóban :)
2014. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy a neme, amíg egészséges.

De van egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy ha nem lánya lesz, akkor neki nem kell gyerek. Lánya lett.

Az exem anyja pedig nyíltan vállalja és hirdeti, hogy azért szereti kevésbé az exemet, mert nem lány lett, pedig uh szerint végig lánynak mondták. A harmadik gyerekük lány volt, de elvetette, mert már nem volt kedve babázni két fiú után. Bár amikor kiderült, hogy lány volt az utolsó baba, akkor depressziós lett.

Sosem értettem az ilyen embereket.

2014. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenki azokat a dolgokat, jelen esetben kérdéseket látja meg és hangsúlyozódik, amelyek valamilyen szinten érintik. Ez ugyanolyan, mint amikor nagyon szeretnénk gyereket, és hirtelen mindenki terhes lesz körülöttünk, azaz mi így látjuk, holott pontosan ugyanannyi terhes van körülöttünk, mint előtte. Ergo, a világot a környezetünket olyannak látjuk, ami belőlünk jön.

Véleményem szerint ha statisztikát készítenénk, valószínűleg pontosan ugyanannyian szeretnének fiút, mint lányt, és ha megvizsgálnánk a kérdéseket, valszeg itt is hasonló arány lenne. Pont a minap volt egy kérdező. aki ahhoz szeretett volna praktikát, miként lehet nagyobb esélye arra, hogy fia foganjon. Ennyi.

2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!