Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek le lehet szoktatni...

Szerintetek le lehet szoktatni a cumiról egy 8-9 hónapos babát? Van értelme?

Figyelt kérdés
Szeretném a sajátomat leszoktatni...
2014. aug. 29. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

persze

csak bírd ki az a hetet amíg elfelejti a cumit

2014. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom ez már több kérdés, de hogyan csinánátok ekkora korban? Kibírom, azzal nincs gond. Egyébként nem cumifüggő. Úgy veszem észre, hogy csak mi szoktuk meg, hogy mindig odaadjuk. Persze megnyugszik tőle, de még most talán "hamar" el tud tőle tekinteni.
2014. aug. 29. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira függő akkor inkább most szoktasd le mint 3 évesen, akkor sokkal nehezebb lesz.

Én úgy csinálnám, hogy egész egyszerűen elfelejteném odaadni neki napközben és meg kell próbálni este is elfelejteni a cumit. Ha úgy nem tud elaludni akkor estére még hagyd, az alvásba nem túl jó drasztikusan beleavatkozni.

2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz 10 hós a lányom . Elég cumis :) pedig a cumisüveget elhagyta 2 hónapja :) na mindegy szóval en is mostanában szeretnem leszoktatni. De sajnálnàm szegényt. Ugy alszik hogy 1 cumi a szájába 1-1 pedig a kezébe azt markolássza . De felek hogy később meg nehezebb lesz :(

Kitartàst neked. Biztos nehéz lesz. De könnyebb most mi t 3-4 évesen :

2014. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Este cicin alszik. Csak hajnalban adom oda neki mikor 5 felé felsír, de még nem ébred. Amikor elalszik azonnal ki is esik neki, de ettől megnyugszik. A nappali alvásoknál kapja csak meg, hobbiból nem szokott a szájában lenni. Tehát a gondolatom az volt, hogy az alvásnál való cumizásról szoktatnám le.
2014. aug. 29. 14:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont így gondolom, hogy inkább most mint évek múlva... Természetesen én is sajnálom, mert biztosan csalódott lesz...
2014. aug. 29. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:

túléli


am meg simán kidobod az összeset és ha sír nem kukázod ki :-)

ne sajnáld hanem tereld el a figyelmét

2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha sajnáljátok a babáitokat, miért veszitek el tőle...?


És ha az ujját szopná évekig?

2014. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Igen kedves 8-as ugyanerre gondoltam hogy az meg rosszabb ha az ujjat szórja mert azt nem tudom elvenni tőle :D

Egyébként azert is kapott cumit mert mar a kórházban es itthon is elkezdte szólni a hüvelyk ujjat es azt nagyon nem akartam. Szóval ugy voltam vele hogyha ennyire kell neki vmi amit szó pizzát akkor az a cumi legyen inkább. Nekem mar nem cicizik 7 hósan elfordult tőle :(

2014. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szórja & szólni = szopni

Csak össze vissza ír a gépem ... :)

2014. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!