Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tápszeres babám nagyon...

Ha tápszeres babám nagyon hasfájós akkor lehet, hogy laktózmentes tápszer kellene neki?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ennek csak a hasfájás a tünete?
2014. aug. 29. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet.

De próbálhatod köményteával is itatni, az is szokott segíteni.

2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon hasfájós lett a kisfiam, miután emeltük a tápszer adagját. Nem tudott szegény sem kakilni, sem pukizni, csak erőlködött, csavarta magát, vörösödött és még álmában is sírt. Vettünk neki Infacolt, próbáltuk a lázmérőzést, de semmi nem segített. Szóltam a dokinak, hogy szerintem ez a táp miatt van, cseréljünk és most Beba Sensitive Ha-t használunk és hála égnek semmi baja, hasfájásnak nyoma sincs ;)

Szóval ezt a fajta tápot tudom ajánlani, kifejezetten hasfájós babáknak való amúgy.

Minden jót!

2014. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia enyem 3 hos irto hasfajos.mi is valtottunk laktozmentesre 3 hete es semmi javulaa,sot az utobbi 2 napban nagyon gorcsol talan eddig legjobban.

UTOLSO valaszolo nektek hany nap utan kezdett javulni a tapszertol?

2014. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok!

2 nap kellett, hogy megszülessen a várt kaki (hihetetlen, hogy hogy tud örülni az ember egy telepakolt pelusnak :) ) és azóta naponta 2-3 koszos pelust produkál a drágám és teljes nyugalomban van :)

Teljesen átérzem amit éreztek, szörnyű látni, ahogy szenved a gyermek és te nem tudsz mit csinálni.

Mihamarabbi javulást kívánok!

2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beba sensitive-en és milumil komforton már túl vagyunk egyik sem használt. 1 hétig ette mindkettőt és a helyzet változatlan..ezért gondoltam, hogy mivel ezekben is van laktóz lehet, hogy nem tudja lebontani a kis gyomra. Vagy nem tudom mááár. :/ Biogaian, espumisanon szintén túl vagyunk. Nem segítettek.
2014. aug. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!