Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet egy babat raszokt...

Hogyan lehet egy babat raszoktatni a cumira elalvashoz?

Figyelt kérdés
mi a módja? mert egyenlore csak kikopi egy perc utan es utana kepeszt. valakinek van erre modszere?
2014. aug. 29. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem fogadja el szerintem sehogy
2014. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne erőltesd, ha nem kell neki
2014. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
épo ez az hogy elfogadja csak elaludni nem tud vele, hosszu tavon nem elegiti ki meg kiesik a szajabol. de latszik rajta hogy nyitott lenne ra csak valahogy tanitani kellene ra.
2014. aug. 29. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

És miért kell cumival elaludnia? Miért akarod "megtanítani" neki.

Szerintem teljesen felesleges.

2014. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azért akarja, mert kizárólag cicivel alszik el.

Az egyik ismerősöm már pár naposan erőtette egy kicsit, neki bevált. Tényleg csak akkor szopizott a baba ha éhes volt!

2014. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az volna a cél amit az utolsó irt mert allandoan cicizil, fél óra alvás egy óra cici. ez váltakozik egész nap. ahogy kiveszem a szajabol felebred....
2014. aug. 30. 09:04
 7/7 Cryyy válasza:
Én is így vagyok vele.. egész nap a cicin lóg. Nem eszik, ha nem éhes, csak cumizik vele. vagy azt sem. Néha elég, ha csak a szájában lóg. a cumit viszont nem fogadja el. max egy perc, és már köpi is ki. sajna hasfájós, és csak a cici nyugtatja meg, úgyhogy éjszaka van, hogy 3órát is a szájában van. :(
2014. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!