Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babára mennyire...

Újszülött babára mennyire veszelyes az ágyi poloska csipese?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna nekem v.ki segíteni abban,hogy egy újszülött babára mennyire veszelyes az ágyi poloska csipese? Nem tudjuk ki irtani és napi 2-3db-ot találunk belőle. Rám egyáltalán nem veszélyes,mert ha meg is csíp semmi nyoma nem marad, sőt meg sem érzem,de a párom azonnal vakaródzik tőle és rendesen bedagad az adott testrésze. Nem sokára szülni fogok és aggódom, hogy ha az Újszülött babámat is megcsípi akkor neki lehet e v.mi károsodása e miatt, mivel a babák szervezete nem annyira immunis ebben a korban. Nem találtam ilyen cikket sehol, ezért kérném v.ki segítségét aki jártas ebben vagy volt már hasonló helyzetben. Mi hamarabbi válaszát előre is köszönőm'

2014. aug. 30. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A matracot, ágyat nem tudjátok lecserélni mire megjön a baba?
2014. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kicseréltük a matracot és mindent fertőtlenítettünk,de hiába, egy időre eltűntek,de most újra mászkálnak! :(
2014. aug. 30. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az ágyi poloskára nem elég egy matrac csere, meg domestosos fertőtlenítés. Oda szakember kell. És egy nagy rakás dolog, amit nektek kell megcsinálni. És sok-sok kitartás.

Az ágyi poloskát akár egy régi könyvvel is hazaviheted, vagy a buszon, metrón összeszedvedve a ruhádon.

Nagyon szívós élőlény, csak kitartással lehet kiírtan.

Én biztosan megcsinálnám még a baba érkezése előtt. A gondolat, hogy egy bogár megmássza a babámat, vagy engem, engem totál kiborítana.

2014. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloskával valóban csak szakember veheti fel a harcot. Minél hamarabb hívjatok egy hozzáértőt!
2014. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha károsodás nem is éri a babát, de éppen elég a csípés és a helyén keletkező duzzanat. fájdalom, viszketés, nagyon szendedne szegény. Feltétlen írtassatok ki legalább kétszer mielőtt a baba megszületik.
2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! ;)
2014. szept. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!