Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy egyen?

Mit tehetnék, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek tanáccsal, hogy mit tehetnék és hogyan.. 8hónapos a kisfiam (tápszeres) és csak 1 étkezését tudtam kiváltani eddig ami gyümölcspép. Egyszeűen nem hajlandó megenni a főzelékeket.:( Ahogy megkóstolja rángatja el a fejét és üvölt. Csináltam neki házit, próbáltam üvegeset adni neki de semmi nem jó.:(
2014. aug. 31. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhh oedig kene mar neki... A lányomnak 7 hós kora óta 3 étkezés ki van vàlltva most 10 hós.

Nah 1 tipp mivel az en lányom sem eszi a főziket. Husit eszik gyümivel. Csak az üvegeset amibe nincs darab :D ez van..

Ezeket szereti: őszibarack-pulyka, almaszósz -csirke , alma-banán-csirke, körte őszibarack pulyka.

Darabos kajcsi ezt külön pûrésitem neki: őszibarack- sertés hús (8ho), alma őszi husi :) ez mind kecskeméti , de van univer is :)

Igy próbáld meg. De inkább te csináld mert a bolti nagyon drága ... Sajnos. Nekem 2 husisat eszik 1 nap . 1 étkezés pedig vagy gyümi + keksz! vagy 2 dl baba joghurt humana vagy Nestlé :)

2014. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért 10 hósan, hogy nincs darabos nem jó.


6 hós korától kap a lányom pufit,kukit vagy mit. Azzal tanult meg rágni. Első körben próbáld azt. Amit az előző írt, nem értek egyet. Kicsit sem.

Nem pépeset kell továbbra is adni...

Próbáld ki, amit írtam.

Adj a kezébe kanalat, ismerkedjen vele.

Sőt, hogy megszeresse a kanalas étkezést, a hippnek van a jó éjt papi csokis verziója. Kizárt, hogy kiköpje :D

2014. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Etesse meg más is. Én egy hónapig kínlódtam, egyszer kivette a kezemből a nagylányom a kaját és az egészet megetette vele. Már mindketten idegesek vagytok tőle.
2014. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves második ( első vagyok )

A lányom eszi a kenyeret , kölesgolyót , bulàta rizs korongot . Csak a darabos baby papít nem.

Amugy meg szerintem meg mindig jobb hogy 3 x eszik baba kaját 10 hósan. Mint higy 8 hósan meg csak gyumit ...

Vannak ilyen babák képzeld el akik csak ugy esznek mint a lányom , mar itt a GYIK en is olvastam ! Öklendezik tőle nem eszi meg. Nem nagy kaland . De ha kézbe adok neki falatokat azt be kapja megeszi. Sajt darabot pl.

2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabi86 ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd.nem fog egész életébe tápszeren élni.kóstóltatni,kínálgatni lehet.a védőnőt kérdezted?nekem anyatejes a lányom,de 8 hósan pont ezt csinálta,csak cici kellett neki.azt mondta a védőnő,hogy ez náluk olyan sztràjk féle.mondjuk ő elötte(4hósan kezdtem a leveket,mert szorulásos volt) megette a pépet amit csináltam neki.neked előtte sem ette meg amit adtàl neki?de elkedtem neki adni,darabos kaját pl hús levet csináltam (kevés fűszerrel) és abbol a husit meg a répát nagyon szerette,de semmit nem erőltettem neki.ha cicit kért azt kapott,sőt még most is 15hósan(fogzik) van hogy sokszor azt kell neki.rendesen fejlődik,boldog,kiegyensúlyozott.nekem csak ez számít.
2014. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg nem probaltal tapot kevetni bele? Mert annak az izet mar ismeri. Vagy amit meg lehet erdemes lenne kiprobalni: zoldseget gyumolcsel keverni, eleinte alig beletenni zoldseget, aztan minden nap novelni a zoldseg aranyat. En csak igy tudtam a lanyommal elfogadtatni az uj zoldsegeket, de azota mindet imadja. Allitolag van baba akinek akar 50-szer is meg kell kostolnia az uj izt mire elfogadja.
2014. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, mindent kipróbálok amit írtatok! A gyümölcsnél is van hogy kapkodja el a fejét.:( védőnő nem sokat segít a válaszaival, még inkább csak stresszel, hogy márpedig kellene neki enni főzeléket stb... ezt tudom én is.:(
2014. szept. 2. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!