Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt igy?

Más is járt igy?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az, hogy babám kb 1 hónapja mióta elkezdett forogni nem hajlandó babakocsiban se autós hordozóban ülni se kengurúban csak ölben akar lenni. Régen szerette. Igy se boltba sehova nem tudunk elmenni mert sikit. Szerintetek miért van ez? 5 hós
2014. aug. 31. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás első szakasza.
2014. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez komoly??de nem 8 hósan kezdödik ez?de nem értem azért a kenguruban miért nem szeretlenni ?akkor is rajtam lóg?és elnézek más babákat és le vagyok döbbenve ...ülnek a babkocsiban vagy lógjak az anyjukon és nyugodtan nézelödnek vagy alszanak....az én babám mindenhol és mindig izgága nyugtalan sehol nem jó neki
2014. szept. 1. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tud ülni már? Mi ekkor vettünk sportbabakocsit. Az én fiam 5 hónaposan nem ült még, de szeretett volna bámészkodni, ezért olyan kocsit vettünk, aminek a támlája még picit lehajtható, nem terheli a gerincét, de kicsit már ült benne és kilátott, nézegetett. Most 7 hónaposan ült fel elsőnek egyedül, így már bátrabban ültetem a babakocsiban is. A szeparációs szorongás nálunk két hete tart, de kezd alábbhagyni. Már nem egész nap lóg rajtam, eljátszik kicsit egyedül is.
2014. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!nem ül még de mi próbáltuk a sportbabakocsit az se tetszik neki....elképedve nézem ahogy látom a kismamákat sétálni a babakocsival és a babájuk bent ül és nézelödik!és nem nyavajog....:(
2014. szept. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!