Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy 18 évesen...

Az normális, hogy 18 évesen vágyom egy babára?

Figyelt kérdés

3éve van párom,és sokszor beszélgettünk már erről.Nyilván nem úgy,hogy már tervezzük,hanem a messzi jövőre nézve,ha lesz mindkettőnknek saját keresete,végzettsége,ház,autó,megélhetés stb..

Tehát tudom,hogy még messze van,de egyre többet gondolok rá,"hiányzik",hogy legyen egy kisbabám,és folyton félek,hogy ha egyszer lesz,akkor nem leszek jó anyuka..Kismamablogokat nézek,beleélem magam a dologba,és fáj a szívem,hgoy még most nem lehet. Ez normális,vagy beteges? 18/L



2014. aug. 31. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Végülis érett nő vagy (elméletileg) szóval szerintem normális:)
2014. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! 15 éves korom óta éreztem én is. 25 évesen szültem.
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Ezzel most azt sugallod a kedves kérdezőnek hogy 7 év múlva fog ő is szülni:D
2014. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Kb en is 15 éves korom óta gondolkodtam hogy fiatal anyuka akarok lenni. Párommal 5 éve vagyunk együtt 21 éves vagyok. Tavaly novemberben született a lányunk :) nagyon örülök neki hogy sikerült tartanom magam ehez. Nem maradtam le semmiről . Volt buli stb. Most pedig egy gyönyörű okos 10 hós kislány anyuja vagyok :)

Persze nem a semmire vállaltuk ! Anyagi gond az nincs, mert sok pénz kell egy babóhoz :)

2014. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis.en 16eves koromtol igy voltam.akkor szuletett meg a legkisebb hugom.imadtam veke foglalkozni.folyamatosan szuoeses videokat neztem stb.de valahogy nem alakultak ugy a kapcsolataim.most 26vagyok es februarban szultem.:-)
2014. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is így érzek, úgy 16 éves korom óta. 20 vagyok, még két év az egyetemből (BA), aztán 2-3 év munka - szóval nekem is 25 lesz abból, mire bevállaljuk. A disznóság az egészben, hogy már függetlenek vagyunk, külön élünk és nem a szüleink pénzéből. Párom nagyon jól bánik a gyerekekkel, és így elég nehéz visszafogni a vágyakozást :)
2014. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :) Én 16 éves korom óta tudom hogy fiatal anyuka szeretnék lenni, sokat vágytam már arra az időre. A iskolai tanulmányaim során is a gyerekekről szerettem volna tanulni, így csecsemő-és kisgyermeknevelő lettem. Most vagyok 22 és a babaprojekten vagyunk a párommal, akivel több, mint 3 éve vagyunk együtt. Mindketten szeretnénk már nagyon :) Úgyhogy átérzem a helyzetedet. Kitartás, használjatok ki minden percet együtt, kettesben, programozzatok, majd a baba után annyi idő úgysem jut rá :) ;)
2014. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! :) Én is 18 éves korom óta vágytam babára, 24 voltam, mikor várandós lettem! Jelenleg több, mint négy éve vagyok együtt Párommal! Nyáron eljegyzésünk volt, jövő nyáron esküvőnk lesz! Mindig azt szoktam mondani, hogy ki mikor érik meg erre a csodálatos feladatra! :)
2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is vágytam. Az anyai ösztön meg hormonok teszik. Az más kérdés, hogy gyakorlatban majd csak akkor kellene vállalnod, ha már minden feltétel adott!
2015. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!