Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan fürdetitek az...

Ti hogyan fürdetitek az újszülöttet es a nagyobb tesót (kis korkülönbséggel-1-2 év) született gyerekeiteket)? Milyen sorrendben, kádban, hogyan, mikor?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A picit kiskádban fürdettem, a nagyobbat amikor már ülni tudott a nagykában, most már egyszerre fürdenek! Viszont ha egy kádban fürdettem volna és egymás után akkor biztosan mindegyiket tiszta vízben.
2014. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg a kicsi nagyon pici volt, előbb őt kiskádban, utána öltöztettem, szoptattam, addig a férjem a nagyot megfürdette. Most, hogy nagyobbak, előbb a nagy zuhanyzik, a kicsi meg másodiknak megy fürdeni, ő ázik a nagykádban.
2014. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem (19 hónap korkülönbség lesz), hogy először majd a picit fürdetjük és amíg öltöztetem a picit addig apa megfürdeti a nagyot. Így futószalagon mehet a fürdés-öltöztetés-cumisüveg a szájba. :)
2014. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!