Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg az olyan...

Hogy oldjam meg az olyan helyzeteket, ahova nem akarom elvinni a babámat és mégse legyen sértődés belőle?

Figyelt kérdés

pl egyik helyen nem is egyszer megcsipkodott minket valami, én már keresztül mentem a lyme kór gyanún is, meg hagy ne soroljam mi mindenen

ill. a családunk java allergiás, így, hogy legalább rajtam ne múljon, pl állatos környezetbe megint nem viszem, mint pl tehéntejet sem adok neki 1 éves korig, stb


de mindenki szúrós szemmel néz, amikor pironkodom össze vissza, hogy nem megyek, hiába az, ha konkrétan, egyenesen megmondom miért nem, úgy néz ki, őket nem érdekli...de vannak, akik kedvesen próbálják tolerálni, de azért mindig emlegetik, és van, akivel sajnos súlyos veszekedéssé fajult a dolog, és ráadásul szeretett rokon és szeretném ha a baba ismerné, látná, meg hát nekem fáj tényleg, hogy ebből sérődnek, de akkor is a baba az első, ha nekem ezért hátat is fordítanak a szeretteim.


2014. szept. 1. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd meg te őket vendégségbe. Jobb ötletem nincs :(
2014. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

persze, ők jönnek hozzám, szívesen látom őket, sőt.


csak az említett rokon bevágta, hogy ő sem fog akkor jönni, de jeleztem, hogy nem hozzám jönne, a babához! a babát látni, a baba mosolyogna rá, miért őt bünteti? de NEM ÉRTI. csak a sértődés, pedig egy ártatlan kis lélek erről nem tehet, hogy ezért hanygolják.

2014. szept. 1. 21:54
 3/18 A kérdező kommentje:
*vagy ilyenkor mutakozik meg, hogy ki barát, ki nem, ki szeret igazán, ki nem?
2014. szept. 1. 22:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit túlaggódod a dolgot. Miért nem lehet szegény gyereket állatok közelébe vinni.
2014. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

mert speciel anya egy életre lett allergiás mama butasága miatt


nem akarom ismételni a sorsot

2014. szept. 1. 22:40
 6/18 A kérdező kommentje:
és ez az allergiája jelnleg olyan súlyos betegségeket produkál már időskorban(mert lecsökkent a szervezet ilyen olyan szintje, meg pótlással károsította amazt a szervet, meg stb), hogy állítom rövidíti az élettartamot is
2014. szept. 1. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ísttól nem lesz allergiás, ha állatok közé viszed, sőt nagyon jót tesz a gyerekeknek.
2014. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Nagyon túlreagálod!

Miért lenne attól baja,hogy vhol állatok vannak! A fiam két és féléves, és soha nem volt az gond,hogy ahova megyünk ott esetleg bármilyen állat van. Nyilván nem rakja be senki a 6 hónapos gyereket mondjuk a kecskék közé. De kézbe fogva, meg lehet neki mutatni!

Kullancsot speciel a barátnőm a lakótelepen szedett össze, tehát nem kell ahhoz nagyon a " tanyára" menni!

Meg be is lehet fújni! Nyilván vannak dolgok,amire figyelni kell, de burokban nem kell tartani. Szúnyog meg mindig lesz!

2014. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Úristen,te hallottál már róla,ha burokban tartod a gyereket,akkor lesz állandóan beteg és mindenre allergiás?

Azért az allergia nem öröklődik,max hajlama van rá,hogy neki is lesz.Te reagálod túl és mások megsértődése a jogos,mert nem lehet elvárni valakitől,hogy ő állandóan menjen,mert te nem vagy hajlandó.Nálam pont ellentétesen van a gondom,mert mindenki tőlem várja el ,hogy menjek,pedig nekem van a kicsi gyermekem.

2014. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Túlzásba estél és emiatt megsérted a rokonaidat, ráadásul nincs rá okod. Gondolkodj kicsit, mielőtt senki nem akar majd veled találkozni.
2014. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!