Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves baba fejborerol...

Egy eves baba fejborerol hogyan kell eltavolitani a koszmot?

Figyelt kérdés

Regen mar volt neki, de akkor meg pici volt es konnyen le tudtam szedni, mert hanyatt fekudt es nem mozdult el. Beolajoztam es lekapargattam finoman, majd furdesnel mar csak megmostam a hajat. Csak a kutacsa korul nem mertem. Meg van neki egy pici kutacs, de korulotte le akarom szedni, mert csunya. Hogyan alljak neki? Mivel izeg-mozog, ugyanazzal az eljarassal nem tudom, mint amikor meg picike volt. Nagy furdokadban furdik, probaljam meg ott? Ti hogy csinaljatok?


Koszonom a segitseget!


2014. szept. 3. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szabad vakarni es erőszakosan eltávolítani ! Gyógyszertárban van speciális olaj szerű valami erre , azzal este be kenned a felületet reggel le mosod .Par alkalom es el tűnik . Ne kapard mert csúnya lesz a bőr idővel ott ahol kapartad , beráncosodik es haj hagymák is ki hullnak ( kopasz lesz ott !
2014. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ahogy fésülöm a haját,mindig lejön egy kicsi belőle. egyszer biztos eltűnik ezzel a módszerrel. néha tovább is fésülöm,mint azt a gubancok kívánják,pont a koszmó miatt.
2014. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen tegnap szedtem le a 11 hónapos lányomnak! Fürdés előtt 2 órával jól beolajoztam a fejét paraffin olajjal, de ha az nincs jó a sima baba olaj is, aztán fürcsi előtt sűrű egy soros fésűvel vissza fele megfésültem és olyan szépen le jött nem is kellett erőltetni. Aztán fürcsi közben baba samponnal megmostam és még úgy habosan is átfésültem egy kicsit!!!
2014. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Megprobalkozom olajjal, furdes kozben meg kifesulom neki. Remelem nekem is sikerulni fog.

Babe koszmo elleni samponunk van, de sztem sokat nem hasznal igy. Az lehet h kesobb nem jon elo a koszmo ott ahonnan mar leszedtem, de amig a fejboren van, azt nem tunteti el.

2014. szept. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!