Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakunk. Ennyire...

Panelban lakunk. Ennyire száraz lehet a levegő?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám van. A kezdetektől "röfög"/horkol éjjelente, de nem zavarón, lehet mellette aludni. Másfél szobás lakásban lakunk, egy szobában alszunk a kicsivel, csak ő a kiságyban. Két napja a páromnak késő esti munkája van a rendes 8 óra után, és mivel kb egy hete az eddig 2 ébredés helyett minimum 5-ször ébred a picúr nem kis nyöszörgéssel, ezért én màr másodszor kimentem aludni vele a nappaliba. A kanapén aludtam én és a magam mellé húzott fotelban babaöbölként a babám. És láss csodát...se ébredés, se horkolás, csak nyugodt éjszaka. Nem tudom mire vélni a sok ébredés elmaradását és a csendes légzést. Ilyen szàraz lehet a kisszobában a levegő és azért nem alszik nyugodtan? Másnál is van ilyen?
2014. szept. 4. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet a panelban száraz a levegő, mi is abban lakunk. próbálj ki több növényt rakni a szobátokba, vagy kis mécseses párologtatót szerezz be, és nézd meg ez használ e.

de amúgy az, hogy jobban aludt az attól is lehet hogy közelebb voltál hozzá, kvázi mellette aludtál, és ez megnyugtatta őt. nem vagyok együtt alvás párti, de a te babádnak lehet ez jót tett hogy közelebb érzett magához.

2014. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, de a szobában is ott van tőlem 30 cm-re a kiságy, rácsvédő nélkül, ezért sem gondolom, hogy ez lenne a baj. Tényleg nem szívesen szoktatnàm magam mellé.
2014. szept. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!