Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam hogy jóllakott...

Eniiii kérdése:

Honnan tudjam hogy jóllakott e babám, vagy csak hisztizik?

Figyelt kérdés
6 hetes 3600g os babámon nem tudok eligazodni. nagyon sokat sir kaja után is. Álltalában 90 et kap ( csak tápszert), de nem tudom h elég e neki. Mert utána nyugtalan. Ha 120 at adok ugyanugy megeszi, az meg nem e fesziti a pocakját .azért nyugtalan.Hogy próbáljam hogy jó legyen neki ??
2014. szept. 4. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fáj a pocija. Büfizik eleget? Fektesd hasra evés után.
2014. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha gyarapodik, hizik, pisi kaki van és szokott csuklani illtve bukni akkor elegt eszik.. nem tekereg? nem nyuszog pukik elott? hasfajos lehet. alszik rendesen? mostanaban lesz majd ultrahangja? ott megmondjak.ha sok a bélgáz.
2014. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
voltunk ortopédián ott minden oké. tudom hogy hasjájós és minden evés elött kap Infacol cseppet. Pont ezért nem tudom hogy menyit adjak neki enni, mertha többet adok nem e attól is fáj a hasa.de ha keveset, akkormeg nem e enne még....segitsetek kérlek
2014. szept. 4. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
mennyit hizik hetente?
2014. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3600 volt mult 7en, most 3780. menyit kellene hiznia???
2014. szept. 4. 16:58
 6/11 anonim ***** válasza:
150-250 atlagosan szoval jol taplalod, valoszinu tul is eteted a 120akkal. ha bukik, csuklik akkor tele van es a pocak miatt hisztizik. esetleg probalj kivegy masik tapszert. a milupa ha start nagyon jo.
2014. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
másik fajta tápszert próbálj ki
2014. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs nem milupa hanem milumil
2014. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha a 120 al tul etetem, akkor a 90 itán miért hisztizik?? vagy nem egyik etetésröl a másikra műkodik ez vagy hogy?
2014. szept. 4. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

egy 6 hetes baba még nem hisztizik. Annak oka van hogy sír!

Hasfájásra próbálhatsz neki köményteát. Vagy másik fajta tápszert. És figyeld, hogy mindig büfizzen evés után.Milyen sűrűn kakil?

2014. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!