Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Tudnátok nekem írni...

SOS! Tudnátok nekem írni olcsóbb de megbízható cipőmárkákat 1 éves babának? Csak második cipőnek kellene játszótérre!

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen árban kb?
2014. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem két cipőt amikor egy éves volt. Volt egy aktuális cipője, pl most egy zárt félcipő és kész, ebbe ment babakocsizni és a játszótéren is. Hamar kinővi Az enyém mikor elkezdett járni 1 évet betöltötte már akkor kb 3 hét alatt ki is nőtte.

Csak azért írom, hogy ne verd magad anyagi költségekbe, inkább legyen egy cipője, az legyen nagyon jó és ennyi, nem kell több, majd mikor bölcsis lesz akkor oda már kell majd, hogy legyen benti cipője, esetleg még egy amit használ az udvaron, meg egy amibe viszed, de akkor már nem is nő annyira gyorsan a lába, elég lesz szezononként venni.

2014. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4-5 ezer Ft-ig max. Cupcake cipőmárkát ismeri esetleg valaki?
2014. szept. 4. 17:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, én mégis inkább a két cipőre voksolnék. Az első "igazi" kiscipőjét 3 hónapig hordta, vegyesen használtuk játszótérre és egyéb helyekre is (vásárlás, vendégség, közösség stb). Nagyon szétment a hancúrozások folyamán, csúnya nagyon, a 2. cipővel nem szeretnék így járni. Reményeim szerint ezt is fogja tudni 2-3-4 hónapig hordani.
2014. szept. 4. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A cupcake sz@r. Műanyag a belseje.

Szerintem pont annak a cipőnek kell jónak lennie, amit gyakran használ.

2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!