Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van ha valaki nem eteti a...

Mi van ha valaki nem eteti a babát 3 óránként?

Figyelt kérdés

Ha pl. este nem kel fel hozzá?

Ha kisbabája van valakinek és az éjszakát inkább végig alussza? Lehet baja a babának?

Bocsi lehet hülyén hangzik a kérdés de érdekel és nincs kit megkérdeznem.


2014. szept. 4. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a babám viszonylag hamar, 1 hetesen 5-6 órákat aludt át éjszaka. Megkérdeztem gyerekorvost, azt mondta, ne keltsem fel, örüljek, hogy alszik. Ő azt mondta, csak a kis súlyú vagy koraszülött gyerekeket kell felébreszteni.
2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy a baba sír, hogy éhes, de nem etetik meg?

Én nem hiszem, hogy bárki tud úgy aludni, hogy üvöltve sír a gyereke, legalábbis az én fiam úgy tud sírni, hogy még a holtakat is.felkelti. De ha valaki képes rá, és nem eteti meg az éhes gyerekét, valószínűleg a gyerek alultaplalt lesz, lassabb ütemben hízik.

2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen, kb. 30 évvel ezelőtt azt javasolták az anyukáknak, hogy éjjel ne etessék a gyerekeket, hogy pihenjen a gyomruk, legfeljebb teával itassák. Persze sok baba egy ideig sokat sírt éjjel, mégis felnőttek. Persze most már tudjuk, hogy ez nem jó a babáknak, de kifejezetten bajuk nem lett tőle.
2014. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy átalussza az éjszakát és nem kelted fel etetni az nem baj úgyis sír ha éhes de ha nem kel fel úgy tudom azért 6 óra mulva fel kell ébreszteni etetni.

ha arra gondolsz h.sz....rsz rá és nem eteted amikor felsir akkor az kegyetlenség.

fogalmazd meg érthettőbben a kérdésed!

2014. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát az én védőnőm annyit mondott pár hetesen az hosszú alvásokra, hogy "ő még kicsi ahhoz, hogy ilyen sokáig ne egyen"
2014. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én koraszülött voltam (semmi bajom nem volt, épp csak kicsi, az sem vészesen, majdnem 2 kilóval születtem), de anyám elmondása alapján pár hetes koromtól kezdve végigaludtam az éjszakát... Bajom nem lett tőle, nappal ettem rendesen.

De ha a kicsinek kell és sír, akkor ne kínozzuk már.

2014. szept. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy 4 kiló alatt nem szabad 6 óránál tovább aludni hagyni nehogy leessen a cukra és bekómáljon.
2014. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az babám 3 hetes korától aludta végig az éjszakát (10-12 órákat) hiába akartam fölkelteni, hogy egyen, mert már én is teli voltam teljesen a tejjel, ő halálos nyugiban aludt tovább. Egyszer a védőnő is látta az estet, hogy kelthetetlenül alszik, azt mondta, hogy nem probléma, lehet, hogy nem olyan nagy az igénye. Ha éhes akkor azt jelezni fogja. Mai napig nem egy nagy evő, már 3 éves. Vékonynak számít a többi gyerek között, de ha többször próbálom etetni mint amit ő kíván, akkor azt kihányja sajnos.
2014. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!