Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a nökröl, akik azért nem vállalnak gyereket, hogy továbbra is úgy élhessenek mint elötte és ne kelljen semmiröl lemondaniuk (akkor és oda mehessenek amikor akarnak stb. )?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolguk.

Az más,ha már régóta párkapcsolatban él, esetleg a férj nagyon szeretne babát, ott már okozhat ez problémát.

2014. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nincs róluk véleményem. Az ő döntésük.

Jobb, mintha szülnének társadalmi vagy családi nyomásra, aztán buliznának a párhetes gyerek mellett.

2014. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 blaasius válasza:
100%
Mindenkinek saját joga dönteni erről. A korral esetleg változik a véleményük és később lehet szívesebben vállalnak gyereket, miután "kiélték" magukat.
2014. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyék.
2014. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
igazuk van
2014. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs különösebb véleményem róluk.. Az ő dolguk.

Van aki anya típus és van aki nem! Nincs ezzel semmi gond szerintem!!

Van olyan is aki pont ezek indokok miatt nem szeretett volna babát,aztán teherbe esett, és sose volt boldogabb:) Ez volnék én :))

2014. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo ha valaki tudja, mit akar. Ha ezzel nem okoz egy ferfinek hatranyt, akkor jobb, mintha bevallalna mas kedveert egy gyereket, es nem szeretne, gondoskodna rola megfeleloen.
2014. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Én azt gondolom, egy ilyen nő is meg tudja valósítani a gyereknevelést önmaga feladása nélkül. Pl. ma már vannak megint mkhahelyi bölcsik, vannak jó bébiszitterek, vannak modern, rendes apukák, vannak toleráns munkahelyek. Vannak jó orvosok, jó kórházak, rugalmas munkaidők.


Nyilván ezekhez mind pénz és lehetőség kell, de az ember menjen a lehetőségek után, ha az átlagosnál nagyobb igényei vannak.:)


27n

2014. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különösebb véleményem nincs. A gyerekvállalás önálló döntés kell legyen és nem társadalmi elvárás, meg "a genetikailag ez van belénk kódolva" dolog. Szerencsére az ember egy döntésekre képes, gondolkodó szuverén lény, aki eldönti, mi a jó neki, és vállalja a döntését. Mindenki úgy él, ahogy ő boldognak érzi magát. Ha ez gyerekkel az is ok, de ha gyerek nélkül, az is rendben van. Nincs ezzel baj.
2014. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki azt csinál, amit akar. Szerintem anyának lenni a legjobb, de nem kell mindenkinek így gondolkoznia. És sokkal jobb, mintha külső nyomas miatt vállalna gyereket, aztán lemond róla vagy elhanyagolja
2014. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!