Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd múlni a hasfájás?...

Mikor kezd múlni a hasfájás? Ti babátoknak mikor múlt el teljesen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és úgy várom azt, hogy elmúljon, mint a messiást.
2014. szept. 5. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos korában szünt meg teljesen a hasfájása.Addig szinte mindent kipróbáltunk,de semmi sem segített.Egy borzalom volt minden nap.

3 hét,óóó az még semmi!Kitartást!

2014. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fú, addig megbolondulok. Esik le a fejem éjszaka. 20 perceket alszom két etetés közt, azt is csak nappal, mert az éjjelt végig üvölti. Segítségem pedig nincs. Egészen 3 hónapig nem is nagyon enyhült? Vagy idővel jobb, csak addigra múlik el teljesen?
2014. szept. 5. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, teljesen megértem, én is nagyon nehezen bírom. Kislányom elmúlt három és fél hónapos, nála még egyáltalán nem javult...gondolhatod...

Nem tud aludni egy jót, mert annyira fáj a hasa :(

2014. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 3,5 hónaposan múlt el, kb egy hét alatt.

Addig viszont nem enyhült kicsit sem, pedig már szinte semmit sem ettem.


Nekem két tanácsom lenne, hátha ezzel segíthetek kicsit:

- azt vettem észre, hogy a reggeli szopitól nem fáj a hasa, mert ugye éjszaka nem eszel és ami reggelre termelődik az "tiszta" tej. Ezért én reggel lefejtem amennyi tejet csak tudtam (kb óránként fejtem). Olyan 11-12 körül ettem először, addig szoptattam és fejtem felváltva illetve vizet ittam. Utána a lefejt tejjel 1-2 etetést még kihúztam. És utána jött a hasfájós tej, amitől aztán ment a balhé olyan hajnali 3-ig kb. De így legalább a nap fele kb elviselhető volt.

- a másik pedig. Nem számít a lakás, a rend, a főzés, a takarítás. Én ott és akkor aludtam, amikor a babám engedte. Reggel, délelőtt, délután, amikor csak elaludt a babám, én máris feküdtem le mellé, akár csak 20 percre is. Így sikerült a napi alvásidőmet feltornászni 4-5 órára, amivel túl tudtam élni.


Kitartást!

2014. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, mindkettő nagyon hasznos tanács. Megpróbálom én is, hogy a reggeli tejet fejem, de majd délután, este adom neki oda, hogy éjjel alhassunk.
2014. szept. 5. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen múlt el! de addig a kínok kínját éltük át! kitartás!
2014. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a hasfájás éjszaka ritkábban jött elő, tény hogy sokat volt ébren éjszaka de nem sírt csak nézelődni akart. Nappal viszont katasztrófa volt, alig aludt valamit (és ugye éjjel sem aludt), folyamatosan sírt, már nem tudtam hogy hogy fogjam, hova rakjam hogy jobb legyen neki.

Nekünk az Infacol valamit segített, végül a 10. héten múlt el a hasfájás. Az Infacolt pár napig még kapta, a 11. héten már semmi hasfájás nem volt.

2014. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én most beszereztem egy hordozókendőt és szépen meg van nyugodva, jót alszik benne. Éjszakára nem megoldás, de legalább most pihenhet egy picit. De jó lenne, ha nálunk is csak 7 hétig tartana. Az is messze van még, de nem olyan kivárhatatlan, mint a 12-16 hét.

Mindenkinek hasfájásmentes, nyugodt napokat kívánok.

2014. szept. 6. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk majdnem 5 hónapos volt, mikor elmúlt. Extrém volt. Nappal emiatt alig tudott aludni, éjszaka mondjuk szerensére tudott. Nekünk TALÁN a colief volt az egyetlen, ami működni látszott, de az is minimum egy-másfél hét használat után. 6 hónapos koráig minden este szélcsöveztünk, csak úgy tudott elaludni, ha kiürítettük a pocit.

Napközben magamra fektettem hasra, úgy tudott elaludni, hogy melegítettem a pociját. Vagy a karjaimban, mikor nagyobb volt, babakocsiban nagyon jókat aludt.

A hozzátáplálásnál tökéletesen rendbejött a pocija :) Most 9,5 hós.

2014. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!