Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposan normális, ha...

16 hónaposan normális, ha tart bizonyos dolgoktól a baba? (amitől eddig nem! ) Pl. Magasba emeléstől!

Figyelt kérdés
Nem szoktuk dobálni (sosem!), de mostanában ha csak kicsit is a magasba emelem, megfeszíti a tesét és nem tetszését fejezi ki, megrémül! Vagy egy másik példa: egy "régen látott" játéktól, ami hangot ad is van,hogy megijed.
2014. szept. 5. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre a 16 hónaposomnál, hogy sokszor annyira belemerül a játékba, hogy megijed akármitől, pedig csak a nevét mondok vagy apró zajt csapok valamivel. Nem lehet, hogy nálad is épp csak mással volt elfoglalva?


De pl a repülőket eddig szerette és mutogatta, most meg néha hozzámrohan és a lábam mellől magyaráz. :-)


A magasbaemelést ahogy írtad, szerintem ő csak épp akkor mást akar csinálni, hisz ebben a korban már kő keményen mutatják az akaratukat.


Én nem hiszem, hogy ez gond lenne egyenlőre, még nem olyan súlyos amit leírtál.

2014. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem életkori sajátosság. 3 éves korára valószínű kinövi.
2014. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!