Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért kel fel a...

Szerintetek miért kel fel a legtöbb baba minden nap fél 7kor? Lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
valahol azt olvastam hogy ezt tudományosan nem tudják bizonyitani még hogy miért de a babák általában ilyenkor kelnek.Ti babátok mikor kel?enyém 1 éves és mindig ugyanakkor 6:30 mint a vekker.viszont hallottam már olyat hogy 9kor úgy kell keltegetni a babát.Van akinek ilyen szerencséje van?Vagy ez az elejétöl napirend és szoktatás kérdése?
2014. szept. 6. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk három hetes korátòl nyolc hónapos koráig fél kilenctől fél hétig aludt. Engem nem zavart, de akkor magától állt át arra hogy kb. Kilenctől másnap kilencig aludjon. Semmi nem változott, délben ugyanúgy 3 órát aludt akkoriban is.
2014. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencse és valószínüleg genetika :D Az én kislányom 2 hónaposan este 8-tól reggel 8-ig aludt. Most 8 hónapos lesz és általában fél8.kor kel, de volt már rá példa, hogy 9-kor én keltettem...
2014. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
atmz enyem 5.30kor kel. tedd össze a két kezed :)
2014. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is a fél 7-et célozza be.

Engem nem zavar. Persze, néha jól esne tovább aludni, de így legalább reggel is találkozunk az apjával.

A felkelés a lefekvéssel kezdődik. :) Igyekszem időben ágyba kerülni...

2014. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

20 hónaposom van.Születése óta reggel 9-10 között ébred.

Sose kelt még fel hamarabb.Csak ha mentünk valahova,akkor én keltettem korábban.

Ma pl: 9:27kor kelt. :D

2014. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 6-kor szokott kelni, de mint az óra olyan pontos :-) Most 6 hónapos, kb. 4 hónapos koráig aludt 7-8-ig is reggel, aztán átálltunk a 6-ra :-) egy perccel sem hajlandó tovább aludni :-)
2014. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem neked is szerencséd van..nekem mindkét gyerekem 5-5,30 között kel :(
2014. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam újszülöttként 6kor kelt, nagyon sokáig így volt, kb 6 hós koráig. Aztán utána hónapokon keresztül fél7kor kelt, majd 16 hós kora óta (1 hónapja) 7kor kel.

Én a 6órai kelését arra fogtam, hogy én 6kor keltem terhesen munka miatt és olvastam is erről hogy amit a baba érzékel a hasban később is így lesz.

Este általában 7 és 8 között meg aludni. Jó időben 8 után, most hogy bejöttek a hidegek és nem tudunk kint lenni már 7-fél8kor alszik.

2014. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk hétköznap 6-7 között ébred. amikor hétvégén itthon van az apja,akkor már annyira ki van éhezve apára,h. 3:30-kor kel-.... úgyhogy én "nyertem"... bár szívesen cserélnék az 5:30-as második helyezettel :)
2014. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!egyébként én is megbékélnék a fél 7-es keléssel ha közben éjjel nem kéne 5 ször felkelni......
2014. szept. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!