Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok fürdetésre?...

Mit ajánlanátok fürdetésre? Mostanában megfigyeltem, hogy fürdés után, tiszta vörös a fiam nyaka, háta, épp ahová nyomom a Gabi fürdetőt. Tapasztaltatok ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?
2010. jan. 18. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerekre kened a fürdetőt? Én a vizbe szoktam tenni, szétpancsolom. Vagy már nagyobb a gyerek? Én is gabit használtam, de észrevettem, hogy nagyon száritja lányom bőrét, most niveát vettem, jobbnak tűnik.
2010. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem teszem közvetlenül a gyerekre a fürdetőszert, csak a vízbe 1.2 cseppet. Ezek olyan anyagok, amik lúgosak, töményen nem tesznek jót még a mi bőrünknek sem, nem hogy egy babának. Ha érzékeny a bőre, használj gyógyszertári fürdetőkrémet, nem allergizál, táplálja a bőrt és az ára is jó.
2010. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók írták, soha ne a bőrére rakd a fürdetőt. Ha még így is pirosodik, akkor fürdetőkrém.
2010. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora a gyerkőc, de az enyém 18 hónapos múlt és még mindig a gyógyszertárit használjuk.

Ez nem ciki! Ez a legjobb a babának.

2010. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertári fürdetőt használok.A vízbe teszem, plusz nelléje cseppentek egy kis olajat.A testére én sem kenem.Néha azért fürdünk Gabival is, de azt is a vízbe teszem.
2010. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt mikor a haját mostam gabival,csak ugy rátettem.Azuóta rájöttem,hogy a bőrével ne érintkezzen közvetlenül a tusfürdő vagy a sampon.Attól piros.A vizbe teszem összekeverem,majd beleteszem a babát.A haját pedig ugy mosom hogy a kezem bevizezem teszek rá egy kicsi sampont és összedörzsölöm a vizes kezemmel,igy teszem a fejére.Azota nem tapasztaltunk pirosodást.
2010. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a bőrére nyomtam, és úgy kentem rajta szét. De nem tudtam hogy nem lehet, és nem is értettem mitől pirosodhatott ki. Köszi mindenkinek!
2010. jan. 18. 12:20
 8/8 anonim válasza:
mi a szivacsára tesszük a fürdetőt a sampont pedig a kezembe és úgy a buksijára.mi johnsonst használunk de már váltani fogok niveára mert ez is picit szárít.
2010. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!