Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám állandóan dörzsöli a...

Kisbabám állandóan dörzsöli a szemét és fáradt. Ha alszik max 25 percet majd felriad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a napirendjét saját maga alakitotta ki 3 szor fél órát alszik éjjel 10-et és fél éves
2014. szept. 7. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok, általában ha foguk jön akkor "riadnak" fel alvás közben. Nem látod, hogy piros lenne az ínye? Mióta tart ez így? Szerintem ez most egy ilyen időszak majd el múlik és szépen kialussza magát. Eszik rendesen? Még az éhségtől szoktak nyügik lenni. Sok türelem és kitartást!! A napirend pedig folyton változik ahogy "öregszenek" ha úgy érzed nem jó ami most van akkor próbálj rajta apránként változtatni, nézd a babád igényét és előbb utóbb vissza áll a béke.
2014. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!hát igen a türelem az nagyon kell!!
2014. szept. 7. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én lányom is pontosan ugyanennyit aludt ráadásul csak kézben aludt el! Nyugi, ha alábbhagy a fogzás és a mozgásfejlődés akkor rendeződni fog.

Sok-sok türelem!!!!

2014. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!!próbálkozok türelemmel lenni:):)de nagyon nehéz.:mikor kezd majd többet aludni?
2014. szept. 8. 07:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos, 6 hetes kora óta 3x20 percet alszik naponta. A védőnő szerint vannak ilyen babák. Éjjel 10-12 órát alszik, de több részletben.
2014. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg nagyon nyűgi a babád mert nemtudja kialudni magát,kipróbálhatod a Seatif PC-t nekünk bevált!!
2014. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!