Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babák mennyit alszanak?

4 hónapos babák mennyit alszanak?

Figyelt kérdés
4 hós babámnak a napokban nagyon megnőtt az alvásigénye. Ez normális, vagy valami baj van, kell aggódnom? Este 10-11-kor elalszik 9 körül szokott ébredni. Megetetem és másfél órát ha fent van már újra alszik általában 3 órát. 4 óránként eszik, de van úgy, hogy 5 óra múlva sem ébred meg. Szinte egyszer sincs olyan, hogy két étkezés között nem aludna. Van úgy, hogy emiatt egy nap csak 4 szer eszik, anyatejes.

2014. szept. 8. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

minimum így kellene:


egyhetes 16-17 óra

3 hónapos 15 óra

fél éves 14 óra

1 éves 13 és 3/4 óra

1,5 éves 13 és fél óra

2 éves 13 óra

3 éves 12 óra

4 éves 11 és fél óra

5 éves 11 óra



de kb senkinél nem alszik ennyit egy baba, gyerek a gyk-n

2014. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*napi alvásigényről írtam
2014. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél 8 körül ébred, eszik fent van kb másfél órát, aztán másfél óra szundi. Fél 11 körül megint kaja és újra másfél óra játék másfél óra alvás. Fél kettőkor felkel és ilyenkor a következő étkezésig fent van általában. Fél ötkor eszik, játszik egy kicsit aztán szundizik egy fél órácskát. Fél 6-tól megint fent van játék, fürdés, evés és kb. olyan 8 körül elalszik, hajnali 4-kor felkel eszik, de egyből visszaalszik és reggel fél 8-kor kel. Nem hiszem, hogy meg kellene ijedned. A frontok őt is megviselik.
2014. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Még annyit hozzátennék, ha nekem is esetleg fent van 10-11-ig, másnap nálunk is ez van, mint nálatok. Van hogy egybe alszik 3-4 órát.

2014. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez szép, milyen jókat alszanak a babátok :-)

Enyém hasfájós, így napközben nem tud aludni, csak egy órát a babakocsibán...éjszaka sűrűn kel, szóval ő extrém rossz alvó. Pedig aludna ha tudna, mert álmos, csak a hascsikarás felkelti

2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!