Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tieteknek mikor változott a...

A tieteknek mikor változott a szeme színe? Az enyémnek lehet kék marad?

Figyelt kérdés
2 hónapos a lányom, még mindig kék a szeme. Nekem is és az apukájának is barna. Az én családomban viszont mindenkié kék (anyu, nagyszülők, unokatestvérek). Természetes fényben a pupillája körül nagyon halványan barna de ez egy hónapja semmit nem erősödött.
2014. szept. 13. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiamnak 8 hónaposan zöld volt a szeme, most barna. szóval 1 éves koráig simán változhat.
2014. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnk azt mondta, hogy fél éves korára kb látjuk, hogy milyen lesz, de 1 éves korában éri el a végleges árnyalatot. Ettől függetlenül az 1 hónapos kisfiam szemére azt mondta, hogy barna már nem lesz, kék, szürke, vagy zöld lehet...
2014. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 6 hónapos körül változik. Szóval még nem dőlt el.
2014. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érteeem.köszi:)
2014. szept. 13. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én szemem zöld, de 5 évesen még kék volt. Férjemé kék. Kisfiunk kék szemmel született, kb 1 éves kora körül változott szürkévé. Most lesz 2 éves és még mindig szürkés.
2014. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!