Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan lehet vinni...

Hány hónaposan lehet vinni babaúszásra babát és mire készüljek, hogyan, min aggódjak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 12:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Már pár hónaposan viheted (nálunk talán 3 hónap volt a kezdés). Aggódni meg nem kell, ott leszel vele, fogod, nem lesz semmi baja. Ez csak játék, nem bedobják a vízbe, hogy ússz :)
2014. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
csak valahol itt olvastam, de nem találom a kérdést, hogy egy anyuka azért aggódott, hogy megfázik a baba nem tudom milyen deszkán...
2014. szept. 13. 13:00
 3/29 A kérdező kommentje:
meg elvileg nem mehetne víz a fülükbe...
2014. szept. 13. 13:03
 4/29 anonim ***** válasza:

Én 3 hónaposan vittem először, most 5 hónapos, minden héten megyünk. Ne aggódj semmin, nagyon jó móka :-)

Nem tudom az ismerősöd milyen deszkára gondol, nálunk van ilyen kis szivacs ,,szörfdeszka'', arra kell kiültetni kb. 1 percre. És ott még az ablakok is nyitva vannak. Sosem volt még egyik baba sem megfázva. Sőt, mostmár hideg van, de az én babám az úszás után kint alszik az udvaron a babakocsiban. Én nagyon ajánlom, ne aggódj semmin, vidd csak el, nagyon szeretik a gyerkőcök.

2014. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Úszás után fültisztítóval pucold ki a vizet a füléből. 2-es voltam.
2014. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
és ezek kb 1 órés foglalkozások, vigyek magammal pótlást esetleg?
2014. szept. 13. 13:57
 7/29 anonim ***** válasza:
Megint 2-es vagyok. Nálunk azt kerik, hogy uszas elott egy oraval egyen a baba. Kesobb mar ne. Mi csak meg szoktuk itatni utana vizzel es azonnal el is alszik. Nagyon lefarasztja oket. Nalunk fel ora a foglalkozas + negyedora szabad foglalkozas van utana. Ez boven eleg nekik. Ha barmi kerdes van meg irj nyugodtan!
2014. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

A 3hos oltas utan lehet vinni.mi 3honapja jarunk a fiam imadja.gondolom uszodafuggo nalunk olyan meleg van h szinte izzadok...ott megfazni nem fog.utana jol meg kell torolni.hajszaritas sapi meleg ruha es be a kocsiba.

semmiert sem kell aggodnod.ha tetszik a babanak jarjatok ha nem akkor nem.ez tenyleg jatek nem igazi uszasoktatas.még!:-)az mad kesobb lesz.nalunk vegig mondokazunk,enekelunk.

2014. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
és fel kell készíteni rá a babát? Én is gondolkodom rajta. A hidegebb vízhez hozzá kell szoktatni?
2014. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Megint 2-es vagyok. Nálunk azt javasolták, hogy otthon szépen fokozatosan hűtsük előtte a vizet, hogy ott nehogy túl hideg legyen neki hirtelen. Ahova mi járunk ott 33 fokos a víz.
2014. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!