Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki nem kapott...

Van olyan aki nem kapott ismerősöktől rokonoktól babaholmikat?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom és olvasom is a neten hogy egy rakás babaruhát babaholmit kapott innen-onnan ismerőstöl ettöl attól és hogy alig kellett valamit venniük. Nem panaszkodni akarok csak érdekelne hogy van-e még rajtunk kívül ilyen akinek mindent meg kell vennie?
2014. szept. 13. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
már mininimum ketten vagyunk akkor az országban. Nekünk is meg kellett venni mindent.
2014. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindent megvettem, igaz kaptunk volna lányos ruhákat, de mivel fiam született így nem kértem.
2014. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm anno nem kapott, de nem is fogadta volna el, mert mindenből újat akartak venni.


Nekem olyanok is ajánlottak ruhákat, akikre nem is számítottam, örömmel elfogadtam.

2014. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindent magunk vettünk meg.
2014. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi se kaptunk/kértünk. Családban mostanában nem volt baba. Ismerősöktől viszont nem kértem volna, ők a saját családtagjaiknak adták oda a babaholmikat.
2014. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Minden megbántás nélkül: Vagy te sem vagy adakozó típus és ezt viszonozták, vagy azért nem ajánlották fel, mert túl igényesnek tartanak ahhoz, hogy más ruhájába öltöztetnéd a gyereked.
2014. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsésebb voltam. A rokonságban 2-3 embernek is 1-4 év közötti gyerekei vannak, mind fiúk, nekem is fiam van, így sok-sok mindent kaptunk, de sok mindent meg is kellett venni, bár így igaz, hogy olyan extra dolgokra is futotta, amit alap esetben nem biztos, hogy meg tudtunk volna venni (pihenőszék, játszószőnyeg, új babakocsi stb)
2014. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél rokonoktól semmit, a munkatársaktól annál többet.


Második gyereknél már semmit, mivel pont előtte született másnak is kislánya, így ő kapta meg, ő pedig nem sietett továbbadni. Így mi a második gyereknél vásároltunk meg szinte mindent.

2014. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Hasznalt dolgokat egyik gyerkocnel sem kaptunk, a pocaklako viszont mar most tobb kisruhat kapott ajandekba,mint a nagy osszesen,pedig meg csak 27 hetes vagyok.Bodyt mar biztos nem kell neki venni,sorra hozzak a barataink a babaruhakat poenos feliratokkal, a fonokom pedig mar szamtalanszor elmondta,hogy a babakocsit o fizeti:)
2014. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mindent meg kell vennünk. A válasz nagyon egyszerű: évek óta nem volt a környezetünkben kisbaba. Egészen konkrétan 8 éve.
2014. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!