Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hason itatni?

Lehet hason itatni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, próbáljak meg hason fekve inni :-)

5 hós babám úgy alszik el, hogy oldalán fekve közben teát iszik, és mikor már csukja a szemét, akkor kicserélem a cumira. Fél óra múlva viszont általában hasra fordul és erre felébred. Kezdhetjük előlről. Megitathatom úgy, hogy hason fekszik?


2014. szept. 14. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, felfenyelhet.
2014. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Eleve nem itatunk fekvő babát, mindegy milyen pózban fekszik.
2014. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azelőtt fekve szoptattam. Az is ugyanaz, nem? Egyébként lekopogom, de fekve még sosem nyelt félre, annál inkább mikor félig ülő helyzetben a karomban etetem.
2014. szept. 14. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem eleve nem jó, hogy teázás közben alszik el. Próbáld meg, hogy megitatod, és aztán lerakod hasra aludni.
2014. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemreg meg ugy volt, hogy ivott aztan leraktam aludni. De mostmar addig uvolt amig nem kapja meg a teat. Es hason soha nem alszik el, csak kuszik hatrafele, es amikor vege az agynak sir. Csak oldalt fekve alszik el es kesobb o fordul hasra.
2014. szept. 14. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:

nem a pózon kéne változtatni hanem a tea iváson.

gondolom nem szeretnéd ha fekete fogú babád lenne :(

elég buta szokást alakítottál ki nála

2014. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a hasra fordulásra ébred fel, hanem mert észreveszi, hogy már nincs a teás cumi a szájában?
2014. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem alakítom ki ezt a buta szokást, akkor nem alszunk. Próbáltam vízzel is, de az nem kell neki. Nem beszólást, hanem tanácsot kértem. Gondolom te mindent tökéletesen csinálsz a gyerekeddel.
2014. szept. 14. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoktasd le erről...Nekem is furcsa,hogy így altatod.
2014. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Furcsa? Kezdem nem érteni...hány gyerek alszik el evés közben? Fekve szopizás közben? Rengeteg. Majd leszoktatom, ha akarom. Egyébként a kérdésemre kb. ketten adtak választ. Nekik köszönöm.
2014. szept. 14. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!