Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a gyerekemet csak én...

Ha a gyerekemet csak én szeretem az elég neki? amikor rádöbben, hogy más senki, az mikor lesz és akkor fel tudja dolgozni, vagy fel se veszi?

Figyelt kérdés

apja elhagyott, mindenki azt akarta vetessem el, azóta elfogadták, hogy van, de pl vendégségben nagyinál finoman kitessékelnek, más rokonom elfoglalt pár hónapos babát látték egyszer-kétszer.


összeszámolva szinte nincs is senkim, akivel gyakorta lenne, vagy viszont szeretné őt


apja és családja még nem is látta


hátrányban fog szenvedni ez miatt a gyermeem, vagy majd a gyerektársai, később barátai, párja feledteti ezt?


2014. szept. 14. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te szeresd nagyon! Később alakulnak majd a dolgok. Új párod is lehet még.
2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz hátránya! Olyan három éves koráig nagyon nem is érdekli senki rajtad kívül. Akkor meg már oviba fog járni, ahol lesznek barátai, akikkel jól el lesz. Ő nem úgy fogja majd fel a dolgokat, mint te. Neki bőven elég lesz az, hogy van egy anyukája, aki szereti. Így is lehet boldog gyermekkora. Az ovi után pedig iskolába megy majd, ahol új barátságok szövődnek. Nem lesz egyedül soha és ahogy más is írta előttem, lehet, hogy lesz majd egy új kapcsolatod és még kistestvére is születhet. Soha nem tudhatod, mit hoz majd a jövő. Legyetek nagyon boldogok!
2014. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most rád van szüksége. Aztán ahogy nő baba-klubban, játszótéren, óvodában megismerkedtek más kisgyerekes anyukákkal. Nem lesztek magányosak, csak légy nyitott a baráti kapcsolatokra.
2014. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a saját magányodat vetíted ki rá.

Ezt ne csináld, mert ilyenekkel lehet úgymond "programozni" a gyerek gondolkodását.

Főleg, hogy eleinte még teljes mértékben, fenntartás nélkül átveszi tőled a gondolati sémákat.

2014. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!