Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig alszik napok óta, kimerül...

Alig alszik napok óta, kimerültem mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a kislányom napok óta alig alszik és ha mégis akkor nagyon éberen. Este eddig mindig 2szer kelt fel most már van hogy 5ször is. Nem cumizik ezért sokat szeret a cicimen lenni, de nem lehet ott mindig. A saját kezét szokta szopni de azt csak hason tudja..régebben mindenhogy elaludt.Állandóan sír, pedig nem hasfájós. Mit próbáljak ki??
2014. szept. 15. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég a tej? Ha nyugtalan és gyakran mellre kéretőzik, akkor lehet, hogy éhes marad szopi után. Növekedési ugrás is lehetséges, vagyis hogy a melled még nem vette át az újfajta igényeket. Majd beáll, többet fog termelni, és elvileg jó lesz minden. Ha pedig hason jobban alszik, tedd hasra. Kitartás!
2014. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha mindent kipróbáltál és tényleg éhes, akkor pár evés utánd mérd le, h eleget eszik-e, h biztos nem lett-e kevesebb a tejed a.kimerültségtöl, vagy amire még gondolnék, h a 3hónapos növekedési ugrást hozta kicsit előre. Mi is épp a 6hetesnél tartunk, óránként úgy kel mint aki most azonnal éhenhal!! Pedig mérem és még töbpet is eszik mint szokott..
2014. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs itthon mérlegünk de a védőnő azt mondta szépen gyarapszik. 3750-e született most 5 kg. Az orra be van dugulva de láza nincs és hiába szívom semmi nem jön. Menstruálok is..lehet hogy azt érzi?
2014. szept. 15. 12:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet, hogy annak nem örül. Nem baj, ha most többet van cicin.
2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én cseppentenék az orrába egy kis tejet szívás előtt és után is. előző voltam.

De szerintem csak átmeneti lesz ez, ahogy előttem is írták.

2014. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a mensi miatt kevese n a tejed. Nekem előtte mindig kevesebn és az első néhány mensinél az íue sem jött be a babámnak
2014. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne lehetne egy ilyen pici baba akár egész nap cicin? Ha az megnyugtatja, esetleg elalszik rajta, akkor nincs más választásod: vedd be magad a babáddal a nagyágyba, bújjatok össze és szoptass egész álló nap!
2014. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Én is ezt csinálnám, utolsó! :)
2014. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, a külvilág meg szűnjön meg létezni -.-
2014. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínű h növekedési ugrása van, valamint a frontok is zavarhatják. Hordozókendő esetleg?
2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!