Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hónapos múlt és...

Kislányom 8 hónapos múlt és felállt egyedül, mennyi idö kb ameddig lépegetni kezd majd járni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónaposan állt fel, egyedül, de persze kapaszkodva. 1 évesen kezdett önállóan járni.
2014. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen változó a babáknál.

Lányom 8 hónaposan állt fel, 10 hónaposan lépegetett bútorok mellett, de csak 1 éves kora után indult egy úgy igazán önállóan.

Unokahúgom csak 10 hónaposan volt hajlandó felállni, viszont rá két hétre simán elindult...

2014. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hósan állt fel a lányom. 9 hónaposan elindult. Szépen jár :) most 10 es fel hós :)

Unoka tesóm fia is kb 6 hósan állt fel. Most lesz 18.-na 1 éves. Nem jár egyedül... :)

2014. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 8 hósan állt fel először a kiságyban, aztán hétről hétre fejlődött, először csak ácsorgott, majd arrébb-arrébb lépegetett, végül 11 hónaposan indult el önállóan.

Ritkán járattuk, inkább anyuék szerettek vele kézen fogva sétálni, itthon én nem erőltettem mert tudom hogy nem szabad. (csak ezt anyuéknak hiába mondtam)

2014. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónaposan állt fel és aznap ült először önállóan is. 10,5 hónaposan indult el.
2014. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónaposan állt fel, hamar lépegetni kezdett kapaszkodva, de csak 13 hónaposan indult el egyedül.
2014. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lanyom 6 hosan allt fel, 2 het mulva lepegetett a butorok mellett. Nyolc hos kora ota gyakorolja az onallo jarast, most 8,5 hos mar kb 2 metert elmegy egyedul.
2014. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!